Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rendőr férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rendőr férfivel összejönni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatnak,de a valódiak.
2010. nov. 6. 13:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, hátha olvassa egy rendőr, ha érdekled majd ír privátot.:D
2010. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Igen irhatna privátott.De képet nem rakok fel,az kellene valaki felismerne az rajtam röhögne mindenki az utcában ,milyen bolond vagyok.
2010. nov. 6. 15:36
 23/41 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer:D
2010. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Végülis ahol élsz nem túl nagy település, gondolom a 28 éves csaj se túl sok, szóval már mind1, ezen nem múlik:D
2010. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
menj be egy kapitányságra és üvöltsd el magad hogy ki az aki megbaszna.
2010. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ja igaz de az itteni rendőrők közül csak egy jönn be.vagyis kettő,de nem együtt vann a kettő.Viszont akivel van ,mert mindig párba mennek, az nem jön be.Viszont voltam más telepűléseken is,ott nagyon sok jó van.
2010. nov. 6. 16:32
 27/41 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a település akkor valószínű, h Kmb iroda van, menj be fogadóórára. Hátha kmb-s aki tetszik.
2010. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Na ilyenről még nem hallottam.De nagyobb helyeken biztos van.De egy kis településen is van panasznap?Amugy voltam bennt az irodába pont ő volt benn akkor egyszer.Utána meg amikor bemenetem valami hatan voltak aszem bennt.De az az érdekes mikor elmegy itt mindig lelassít azt benéz.De nem áll meg csak néz erre felé azt megy tovább.És volt olyan ,hogy kin voltam csak néztem.Meg amikor vezetek akkor is bámul ha szemből jön rendőr autóval.
2010. nov. 6. 16:50
 29/41 anonim ***** válasza:
8126 Sárszentágota Május 1.u.1. ÖNK ez a Kmb iroda címe nálatok, menj oda nézd meg mikor van fogadóóra.
2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
De tutira van ilyen ,hogy fogadó óra?Mert nem hallottam róla.És azt kitől kérdezem meg mikor van?Az ajtóra tuti nincs kiirval.Amikor bennt voltam akkor is csak kérdeztem valamit az miatt mentem be.De rendes volt aranyos.De gondolhatod utána mikor bemenetem meg egy csomóan voltak bennt ,rendőrők ugy égtem ott,mit is akarok?
2010. nov. 6. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!