Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rendőr férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rendőr férfivel összejönni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatnak,de a valódiak.
2010. nov. 6. 13:53
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Nembaj ha van neki párja az sem érdekel.Hol találok ilyen rendőrt?
2010. nov. 6. 13:59
 2/41 anonim ***** válasza:

Teve utcában van sok. Menj be egy transzparenssel szerintem.


A szövegét gondolom kitalálod magad is.

2010. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Jó de én nem merek kezdeményezni,hogy csináljam ,hogy ő kezdeményezen?Meg honnan tudjam bejövök-e neki?
2010. nov. 6. 14:05
 4/41 anonim ***** válasza:

Üdv!


Valamelyik rendőrkapitányság előtt, csak vigyázz nehogy a gyanúsítottat nézd ki magadnak.

Vidéken városonként van 1 kapitányság, ha kisebb a település akkor lehet, hogy csak őrs, vagy kmb iroda.


Nagy fővárosunkban viszont minden kerületben van 1-1 kapitányság kivéve a BRFK XX-XXIII-mat mert az 1 kaps illetékességi területe, ezenkívül van egy csomó megyei szintű szerv, pl Gyorskocsi utcai, Teve utcai objektumok.

2010. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

14:10-hez


Amúgy hova valósi vagy, meg hány éves?

2010. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Jó de oda megyek hozzá,mégis mit mondjak neki?Honnan tudjam kapható-e arra?Ez olyan ciki.Nem mondhatom neki azt szeretnék egy laza kapcsit sok szexel,mert hátha a rács mellett végzem.
2010. nov. 6. 14:20
 7/41 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is nagyon érdeklne ha megbillincselne,de csak játékból.A hogy mondjam neki billincselj meg?Arra izgulok
2010. nov. 6. 14:22
 8/41 anonim ***** válasza:

Rendőr a párom..kéne mi?

Amúgy miért izgatóbbak számodra másoknál?

2010. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

14:10


Szerintem az attól függ hány éves vagy. 13 évesen tuti nem menj oda, mert dobni fog 1 hátast a kiszemelt.

Szóval, hány éves is vagy?:D


Amúgy meg milyen rendőrök érdekelnek, mert van egyenruhás meg civil, és azokon belül is sokféle.


Meg ugye a rendőr is ember, bár sokan nem így tudják, és ő is eljár néha szórakozni. Azért kérdeztem, hogy hová valósi vagy.

2010. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas,hogy valaki rendőrt akar. de amúgy ha odamész az egyikhez és azt mondod "szia,Zsanett vagyok hazakísérsz?" tuti megb...szák a kicsi popsidat.
2010. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!