Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rendőr férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rendőr férfivel összejönni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatnak,de a valódiak.
2010. nov. 6. 13:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
A civilekre értettem.Akik járőrőznek.Azok olyan izgatóak.Meg olyan szexik a ruhájukban.Szeretnék egy ilyen férfit hosszabb távra magamnak.Amugy 28 éves múltam vagyok.
2010. nov. 6. 14:53
 12/41 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy igazoltasson le:D
2010. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Szóval ha csak egyszer lehetnék egyel,akkor minden álmom valóra válna.Annyira izgatnak nem tehetek róla.De csakis akik ruhás rendőrők.Egyszerűen nemtudom leírni ha meglátok egyet majd meg őrülök.Bárcsak megbillincselne és tenne velem valami olyat értitek.Szenvedélyesen érzékien megcsókolna.Benyulna a bugyimba.Huu lesem tudom irni ,levegőt nem kapnák.Amugy állitottak meg rendőrők.Persze amikor odajönnek igazoltatni megszólalni nem tudok.Pedig nyított lennék mindenre.Legalább csak egyszer tudnák ugy lenni egyel.De ha többször is az maga lenne a menny.
2010. nov. 6. 15:01
 14/41 A kérdező kommentje:
Utolsó:Menjek oda hozzá,hogy igazoltason le?Csak a bibi ott van ketten vannak álltalában a kocsiban.Nekem meg egy kellene.A másik álltalában sose tetszik amugyse.
2010. nov. 6. 15:03
 15/41 anonim ***** válasza:
Merre fele élsz?
2010. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Sárszentágotai vagyok
2010. nov. 6. 15:12
 17/41 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok segíteni, talán Budapesten.
2010. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nembaj Pestre is leutazom érte.Szóval tudsz szerezni nekem egyet?
2010. nov. 6. 15:17
 19/41 anonim ***** válasza:
Nyomozó nem jó? Csak az egyenruhások érdekelnek?
2010. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
DE végülis.Van neki is billincse?Meg fegyvere is gondolom.Civil ruhás?Kinyomozhatná milyen bugyi van rajtam!
2010. nov. 6. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!