Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan léptetek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmben komolyan hittem de megcsalt és még sok aljas dolgot csinált, kb. fél éve szakítottunk. Ezután eléggé elszállt az önbizalmam a lányok felé sajna. Sok lány tetszik de van bennem egyfajta "görcs" és ezt szerintem megérzik hogy olyan vagyok mint egy "vert sereg". Hagytam időt magamnak, gondolkodtam dolgokon de nem megy ki ő a fejemből de nagyon szeretnék már továbblépni de egyszerűen ha arra gondolok hogy lánnyal vagyok begörcsölök és nem tudok ellene mit tenni.
2010. nov. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egy új lánnyal próbálj meg tovább lépni, ahhoz még idő kell Neked. Egyelőre élvezd a szingliséget, hogy szabad vagy! :) Annak is vannak jó oldalai. Így remélhetőleg sikerülni fog Őt elfelejtened.

Amúgy hány éves vagy, és mennyi ideig voltál együtt a barátnőddel?

2010. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy. Nem bírok azóta úgy ránézni férfira, hogy ne az ő szemétségét lássam...

Valahogy már nem tudom elképzelni, hogy egy férfi képes szeretni és törődni a barátnőjével, képes úgy vele lenni, hogy nem csalja meg, és kitartóan azon igyekezzen, hogy minden jól működjön kettejük között. És ne múljon el hipp hopp a szerelme. Az én szememben ilyen már nem létezik.

Sikerült kifognom a legrosszabb fajtát és azt hiszem egy életre megnyomorított érzelmileg.

2010. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23 f ÉS EGY ÉVIG
2010. nov. 5. 20:48
 4/4 don pepe válasza:
hát én rosz példa vok a túl lépésre nem tom el felejteni már bele törődtem h nem tok ránézni egy lányra úgy mint régen ez van ink nem leszek szerelmes h még egyszer csalódjak nekem ez a véleményem
2010. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!