Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek tovább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk a barátommal. De nekem nagyon hiányzik:( Annyira jó lenne, ha velem lenne és nem mással. Mert bizony neki egyből lett másik nő az életében. Szenvedek.. el tudom nyomni az érzéseket, de mikor meglátom akkor elsírom magam. Ha barátnőm nem szorítja meg a kezem valószínű kiborulok. Inkább nem beszélek róla, hogy ne unják meg az emberek. Írni kezdtem, de az sem segít. Sokat vagyok a barátokkal, de amikor egyedül vagyok előtörnek az emlékek és sírok. Tudom, hogy vissza már soha nem jön, de el akarom felejteni. Nem akarok miatta szenvedni. 11 hónap hosszú idő.. de elfelejteni az emlékeket nem lehet. Sok fiú akar velem összejönni, de nem találom egyiket se olyannak. És egy látszatkapcsolatba belemenni nem akarok. Miért ilyen nehéz ez az egész? Ti mit tudtok tanácsolni? 17/L
2010. máj. 14. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az segített,hogy valakivel megtudtam beszélni,na meg persze az idő.
2010. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! hasonlóképp jártam, engem a barátnőm hagyott el egy másik srácért, végülis én szakítottam mert végig hazudott és átvert. 4 napig sírtam utánna..a következő 2 hónap iszonyúann nehéz volt, tényleg nem láttam értelmét semminek..aztánn elmentem egy buliba, ahol megismertem 1 lányt..azóta megváltozott minden. fényt hozott az életembe.tudja hogy volt az előző kapcsolatom, meghalgatja azt is ha néha a volt bnőmröl beszélek de túlzásokba nem esek. azt javaslom te is próbálj meg megismerkedni srácokkal, DE SEMMIKÉPP NE KÉNYSZERBŐL! hagy hagyjöjjön minden magátol..úgy a legkönyebb elfeledni, ha valaki ott van melletted, és szeret!
2010. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19:15 vok elfelejtettem odaírni: 18/F
2010. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak ez olyan nehéz.. megtalálni valakit aki tényleg megért, aki meghallgat. Annyira kevés az ilyen ember. Nehezen szeretek meg vkit és nehezen tudom elengedni. Néha még úgy is érzem nem vagyok elég szép vagy mit tudom én. Már görcsösen keresem, de falba ütközök.
2010. máj. 14. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen ez valóban nehéz, de ha tényleg van egy célod, akkor jönni fog a dolog..én is viszonylag félénk vagyok, mégis megtaláltam elsőre a lányt akivel most vagyok. és odáigvan értem, és viszont én is. szval neked is menni fog:) (előző voltam)
2010. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok, mint te. DE!!! Hidd el,hogy mindenkinek meg van a maga párja. Én sem ismerkedek könnyen, nehezen engedek közel magamhoz bárkit, mert mindig ez valahogy a vége ami most is.
2010. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:)

Csak annyit tudsz tenni,hogy kinyitod a szíved, mert ha nem teszed nem talál meg senki sajnos. Ehhez idő kell ne kapkodj és ne görcsölj, főleg ne siettess semmit! Nehéz, de csak így lehet.

2010. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 éves fiú vagyok. Eddig 3 barátnőm volt, és 2 egyéjszakás kalandom. A 3 barátnő végig átb*szott, hazudozott, megcsalt, stb.. én hűsges voltam mindhez, szerettem őket, és megtettem volna értük mindent.


De ezt az emberek valahogy kiszagolják, és ha érzik, hogy erő van a kezükben, elkezdik próbálgatni, hogy mire képes. Magyarul: feszegetik, hogy mit bírsz még ki, és ha megunják, kidobnak.


Hogy lépj tovább? Keress valaki mást.

2010. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!