Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már, hogy a hátatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy a hátatok közepére sem kivántok több pasit annyi csalódás után? Hogyan léptetek tovább?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

sok alkalmi szex


bennelennél? (persze csak ha lány vagy:))

2011. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Hogyne. Minden pasi disznó,egyet akar mind..bezavarni a málnásba a kicsi macit:D:D

Amúgy komolyra terelve a szót..Persze, most is így vok. Minden gyökér csaj aki csak kihasználja a fasziját annak kinyalják a seggét is. Én meg tök korrekt vok és nem jut egy épeszű nekem:( Szomi is vagyok 22L

2011. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
utolsó..18 éves érettebb fiúval összejönnél?
2011. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Vártam, vártam. Kijártam barátokkal, barátnőkkel bulizni, pasikról hallani se akartam. Hajtottam mindenkit aki bepróbálkozott. Majdnem egy évig így volt, elvoltam magamnak. Élveztem hogy azt csinálok amit akarok. Aztán egyszer csak jött valaki, aki nagyon megtetszett, felkeltette érdeklődésemet, nem tudtam egyszerűen semmibe venni :) megakartam ismerni. Tapogatóztam, figyeltem, megtartottam az egy lépés távolságot sokáig és úgy néz ki szerencsém lett. :D


21/L

2011. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az alkalmi sex hive, sosem volt, csak komoly kapcsolatra vágynék, de akikkel úgy tünt azokkal sem jött össze, már nem tudom mitévő legyek, mindig csak koppanok
2011. márc. 26. 19:18
 6/26 anonim ***** válasza:
Énse egyszerire gondoltam...inkább szexkapcsolat?:)
2011. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Érzelmek nélkül nem megy nálam az együttlét, amúgy igen lány vagyok és nem tini(23)
2011. márc. 26. 19:29
 9/26 A kérdező kommentje:
És a komolytalan válaszoktól kérlek kiméljetek
2011. márc. 26. 19:30
 10/26 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!