Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már, hogy a hátatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy a hátatok közepére sem kivántok több pasit annyi csalódás után? Hogyan léptetek tovább?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 19:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Dehogy. Csak akkor ne írd h érett vagy:) 22L
2011. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én érett vagyok.
2011. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szuper:)
2011. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Miért, te érett vagy, 20:11?

Mert én csak olyanokkal állok szóba.

2011. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most vele, kezd elegem lenni a pasikból... De persze h már megint túl sok a jelentkező... Múltkor gondoltam dobok egyet dobókockával h melyiket hajtsam el először, de rájöttem h a 6 oldalú kocka nem elég... xD És nem akarok velük paraszt lenni, de már lassan csak azért akarok megint pasit, h ezek békénhagyjanak... :D:D Szóval így sikerül talán túltennem magam ezen az állapoton...

De amúgy nem tudok mit tanácsolni, csak hogy legyél haverokkal sokat, attól jobb lesz.

19/N

2011. márc. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Miért, te érett vagy, 20:11?

Mert én csak olyanokkal állok szóba."-ha azt írom igen,elhiszed? hm....

2011. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!