Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen félénk?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, nem nagyon barátkozok, csak a meglévő barátaimmal tudom magamat adni, nehezen nyílok meg. Ma megyünk pár barátommal egy csoport találkozóra. Barátim ismernek ott szinte mindenkit és gondolom, gyorsan el fognak tűnni velük dumálni, nekem meg elég kellemetlen lesz. Mit csináljak, hogy könnyebben menjen a barátkozás?

L/16


2010. nov. 5. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon bátortalan voltam minden téren. Aztán más társaságba kerültem és egyre nyíltabb lettem. Szerintem egyszerűen csak próbálj bekapcoslódnia beszélgetésbe, önfeledten nevess érezd jól magad, ne parázz. Sok sikert:)
2010. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést, kopp ugyanez xD sajnos :(, és az a leggázabb hogy totál pirulós is vagyok xD. Amúgy sajnálom hogy nem tudok segíteni, csak megakartam veled osztani hogy nem vagy egyedül. 16/L :)
2010. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KSÖZI:)
2010. nov. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!