Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek félénk?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok, nehezen nyílok meg. Most egy új baráti társaságba szeretnék bekerülni, ahová az egyik fiú "barátom" jár. A fiúval rengeteget beszélek, a barátai is nagyon jó fejek, de a fiú és a barátai is vallásosak (ami nem baj, mert én is) de így triplán nehéz, mivel figyelnem kell, hogy ne káromkodjak, csaljak stb., és emiatt nem tudok annyira feloldódni mint egy sima bulin sőt szinte megjátszom magam. Pedig nagyon szeretnék hozzájuk tartozni,a fiú is folyton elhív amikor elmennek több napra kirándulni vagy csak játszanak valamit, de én inkább kihagyom mindig, ha el is megyek csak egy (régebb óta ismert) barátnőmmel. Mit csináljak, hogy fel tudjak oldódni egy idegen társaságban? De a fürdőruhát, sőt még a fényképezést is utálom, nem bírom nézni azokat a képeket amiken rajta vagyok, gáznak találom. Légyszí ha valaki hasonló helyzetbe volt/van vagy tud rá megoldást, az írjon (értelmes választ is:) Köszönöm!!! L/16
2010. aug. 15. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

1. vallásos =/= szent, szóval ilyeneken ne görcsölj.


2. Próbáld ezt elmondani a barátodnak, hátha tud segíteni feloldódni. (Elég valószínű, hogy tud.)


3. Ez meg már nem félénkség, hanem -úgymond- önutálat. Próbálsz csak megfigyelőként létezni, ami nem jó. Egy pszichológus könnyen tudna ezen segíteni, én viszont -főképp így távolról- nem tudok. Persze ebből a dologból is könnyen kiránthatna az, ha sikerülne feloldódnod a csapatban és jól érezned magad.

2010. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdeks,hogy ez már önutálat szerinted.Érdekes tényleg.De tényelg fejleszteni kellene az önbizalmon,és csak lazán,értelmesen viselkedni.
2010. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22:39:


Miért, Te hogy érzed ennyi infó alapján? Nem szereti, ha mások látják fürdőruhában, nem szereti magát látni fényképeken, nem érzi magát elég jónak ehhez a társasághoz. A fürdőruhás dologra még azt mondanám, hogy "jó, lehet, hogy csak félénk", de az, hogy valaki nem szereti magát látni fényképeken, az elég tipikus.


Bár én nem vagyok pszichológus, szóval lehet, hogy rosszul gondolom. Így, neten keresztül balgaság is valakit megítélni, szóval ez csak egy tipp.

2010. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, de nem tudok rajta változtatni :s
2010. aug. 16. 10:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami ötlet? A pszichológuson kívül, mert szüleim hülyének tartanának és nem engednék.
2010. aug. 16. 10:24
 6/6 esterke válasza:

Szia, lehet furcsának fogod gondolni, de nekem ez vált be..Én is picit félénk voltam meg önbizalmam se volt sok..de egyszer ajánlotta egyik bnőm, és bevált. Szóval neked is ajánlom, próba szerencse: Mikor több időd lesz magadra, állj egy jó nagy tükör elé és kb fél órán keresztül nézd magad. Csak magadra koncentrálj, alaposan figyeld meg, hogy mennyire szép a szájad..a szemed..a hajad esése. És ha minden jól megy a végére, ha nem is maximálisan, de valamennyire meg leszel elégedve magaddal. A jobb hatás elérése érdekeben ismételheted is. És meglátod, hogy majd idővel rájössz, hogy mennyire szép vagy, ami segit az önbizalom kérdesedben is.

Sok sikert. Puszi

2010. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!