Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy szép legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szép legyek a randira?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva randim lesz, és hát a bőröm nem túl szép :(

sok apró pötyi van rajta, és piros és nem szép. A többi korombelinek miért szép a bőre?? (18éves vagyok)

Nemrég elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt valamit, (2 percet voltam benn nála) és attól két nap alatt úgy kiszáradt az arcom, hogy sírni tudtam volna fájdalmamban...

Nem tudnátok ajánlani valamit? Szeretném, nem elrettenteni a srácot.. :S


2011. szept. 2. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
alapozó.. vagy menj el profi sminkeshez, el tudnak tüntetni minden kis hibát :)
2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
smink bőrradír pattanás elleni krémek
2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

menny el mégegyszer a bőrgyógyászhoz

egyébként álarc, zacskó,...

2011. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

csakhogy én nem elfedni akarom, mert attól még nem lesz szép a bőröm... :S valami kéne, amitől hat kiló smink nélkül is elfogadhatóan nézek ki...

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 2. 18:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önmagad, és ha úgy is bejössz neki, akkor nincs gáz. Tegyél fel egy szolid sminket, de fel lehessen még ismerni azért. :D
2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a zacskó nem is rossz ötlet... :S
2011. szept. 2. 18:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha randira hív nyilván érdekled.. Legyél TIZTA! MOSAKODJ MEG, MOSS FOGAT. Festeni meg nem kell sokat az arcodra.. csak igényesen.. A többi meg nem a külsődön múlik.. legyél önmagad. Átlagos..


"Azoknak" a korodbeli lányoknak meg ezért szép a bőrük, mert a festéken nem látsz át.. látnál egy ilyet smink nélkül, hogy tönkrevágja a bőrét ez a sok szar..

2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem orvost kérdezz meg.. esetleg fogamzasgatlo?
2011. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Félek, hogy a fogamzásgátlótól elhízom.. :$
2011. szept. 2. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:
ha kivizsgalnak elotte, akkor nem lesz gond.. en se hiztam tole..
2011. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!