Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy szép legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szép legyek a randira?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva randim lesz, és hát a bőröm nem túl szép :(

sok apró pötyi van rajta, és piros és nem szép. A többi korombelinek miért szép a bőre?? (18éves vagyok)

Nemrég elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt valamit, (2 percet voltam benn nála) és attól két nap alatt úgy kiszáradt az arcom, hogy sírni tudtam volna fájdalmamban...

Nem tudnátok ajánlani valamit? Szeretném, nem elrettenteni a srácot.. :S


2011. szept. 2. 18:07
1 2
 11/18 Kozsi válasza:

Vegyél arclemosót nagyon sok jó van :D

De a legegyszerűbb ha lefekvés előtt bekened fogkrémmel a pattanásokat. Először lehet kicsit csípni fog de ha rendszeresen kened szépen leszárítja a patikat. Majd reggel bő vízzel öblítsd le. Nekem működött :D

2011. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi a tancásokat! Amúgy nem is tudom, mert iylen sok van belőle és nagyon picikék, nagyon fura oO
2011. szept. 2. 18:23
 13/18 anonim ***** válasza:
Add magad!
2011. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
figyu, nemfogod örök életedben sminkelni magad, 6 kilo valokattal. jo egy kicsi belefér, de ne hitegesd hogy milyen hibátlan a bőröd, aztán egyszercsak meg nemlesz az. szvsz jobb ha úgy ismer meg hogy téged ismer meg. jó ez csak smink, de valamilyen szinten hazugság az igazi külsődről, amit örökké nem titkolhatsz el! ha megkedvel, akkor ugy is megkedvel hogy az arcod nem olyan makulátlan. ezzel nincs gond, szerintem, és igy még abban is biztos lehetsz hogy azért szeret aki vagy, nem a hibátlan arcodér pl. na...
2011. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja bocsi a kommentjeidet a kérdésbe kellett volna irni akk nemirok marhaságot az előbb. szóval meggyógyítani akarod. hát akk próbálj ki más krémet. nemszabad az első kudarc után feladni...
2011. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy kipróbálok megint valamit, ami többet árt, mit használ... Ajánlanátok ezt-azt? (tudom, az sem garancia, mindenkinek más a bőre)
2011. szept. 2. 22:11
 17/18 heloka ***** válasza:

[link]

Sószappan. próbáld ki!! 2 nap alatt leszedi a gyulladt pattanást, hámlasztja a bőrt, így egyenletesebb lesz a felülete is és nem zsírosodik tőle!!!! NEKEM TÖKÉLETESEN BEVÁLT!!! remélem tudtam segíteni. drogériákban lehet venni

2011. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen, utolsó!!!
2011. szept. 3. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!