Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » “Gáz” ha smink nélkül megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Gáz” ha smink nélkül megyek egy randira?

Figyelt kérdés
Kb 22 éves koromig, olyan megfelelési kényszer volt bennem (nem tudom miért), hogy konkrétan az utcára sem léptem ki smink nélkül.😂 Szerencsére ez valahogy elmúlt, és idén negyedik éve hogy nem sminkelek (kivéve ha valami eseményre megyek). Elmúlt években is teljesen natúr arccal mentem a randikra, nyilván csinosan felöltözve és hajamat megcsinálva, szóval nem úgy mint egy ágról szakadt. Ebből sosem volt probélma a fiúknál, sőt volt aki meg is tapogatta az arcomat, mert nem hitte el..🥲 Viszont most ez a gondolat elkezdett a fejemben motoszkálni, mivel pár nappal ezelőtt megszóltak a családban, hogy csak illendő lenne sminkelni egy randira, és nem “csupasz” arccal menni. Ti mit gondoltok erről? 26/L

ma 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
A családodra nem muszáj hallgatni, légy önmagad! Én se sminkelek és egyáltalán nem érdekel más véleménye rólam.
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Azt szeretjük hogy ha egy nő természetes. Nyugodtan menj randira így sok sikert!
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést! 🤪
ma 19:45
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Engem a minimális smink még nem zavar, de jobb anélkül. F31
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, szerintem a megfelelési kényszer nem múlt el hiszen befolyásol a család nézete és a pasik véleménye.
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem befolyásol, csak mert kiváncsiságból feltettem a kérdést.🤷🏽‍♀️
ma 19:49
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Oké, legyen igazad, de nem úgy jön le. Beültették a bogarat a füledbe és a férfi válaszára rögtön azt írtad, hogy kösz a megerősítést miközben egy csomó férfi szereti az ízléses sminket, vagy nem ért hozzá, esetleg tesz rá mert más érdekli helyette.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

En azota nem készülök randikra miota egy se volt aki olyan lett volna mint a képen előtte, vagy tetszett volna.

Volt aki képen 50 randin 150, kiadta magát 30 nak erre kb 50 éves, vagy randin derul hogy elöl foga sincs.


Az egyik után kb már majdnem bőgve mentem haza is hogy nincs egy normalis férfi.

Azota komolyan akár szakadt melegitoben papucsban takaritas kozepén is képes vagyok már leszaladni randikra. Meg ugy vagyok vele ha vki tetszene is, ha nem tetszem így is, csak teljes díszben pompában, akkor olyan pasi se kéne amugyse.


Errol kerdesem is volt már pl kollegak kapcsan. Hogy meloban siman kezelnek nem foglalkoznak velem kb bezzeg egy céges rendezvenyen vagy akarhol meglátnak kinyalva meg padlót fognak szószerint és rám vannak tapadva. Ez nekem full szánalmas kiábrándíto.

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé kínos lehetett amikor az arcod tapogatták. A külső jobban érdekelte őket mint te... :(
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha amúgy te smink nélkül érzed jól magad, akkor persze, totál felesleges így kicsípned magad. Főleg, ha így is sikered van.


Nekem a sminkes nők jobban bejönnek, de ez tényleg totál nem jelent semmit.

ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!