Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » “Gáz” ha smink nélkül megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Gáz” ha smink nélkül megyek egy randira?

Figyelt kérdés
Kb 22 éves koromig, olyan megfelelési kényszer volt bennem (nem tudom miért), hogy konkrétan az utcára sem léptem ki smink nélkül.😂 Szerencsére ez valahogy elmúlt, és idén negyedik éve hogy nem sminkelek (kivéve ha valami eseményre megyek). Elmúlt években is teljesen natúr arccal mentem a randikra, nyilván csinosan felöltözve és hajamat megcsinálva, szóval nem úgy mint egy ágról szakadt. Ebből sosem volt probélma a fiúknál, sőt volt aki meg is tapogatta az arcomat, mert nem hitte el..🥲 Viszont most ez a gondolat elkezdett a fejemben motoszkálni, mivel pár nappal ezelőtt megszóltak a családban, hogy csak illendő lenne sminkelni egy randira, és nem “csupasz” arccal menni. Ti mit gondoltok erről? 26/L

tegnap 19:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Wow, ez aztán nagyon értelmes volt #20.



Egyértelműen lefirkantottam hogyha valaki nem szereti a kenceficét akkor ne sminkelje magát és ha valaki pont fordítva érzi az ugyanúgy teljes mértékben rendben van!


De ha valaki azt hiszi, hogy a sminkkel/smink nélkül majd sikert arat az nagy tévedésben van!


Mivelhogy millió dolgon múlik a vonzalom. Pl. számít a kisugárzás, testbeszéd, beszéd, mimika, szemkontaktus, habglejtés, illat.

Lehet a férfinak, nőnek jó stílusa ruhát nézve, lehet papíron tökéletes, de ha nincs meg az a plusz akkor hiába minden!

Nem(csak) a smink dönti el, hogy kinek milyen sikere van úgyhogy azzal zsibbasztani magát a nőnek fölösleges, hogy természetes hatással fogja meg a pasit, vagy nélküle. De én tőlem nyugodtan legyen abban a hitben bárki, hogy a smink olyan baromi nagy hatással bír.

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!