Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » “Gáz” ha smink nélkül megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Gáz” ha smink nélkül megyek egy randira?

Figyelt kérdés
Kb 22 éves koromig, olyan megfelelési kényszer volt bennem (nem tudom miért), hogy konkrétan az utcára sem léptem ki smink nélkül.😂 Szerencsére ez valahogy elmúlt, és idén negyedik éve hogy nem sminkelek (kivéve ha valami eseményre megyek). Elmúlt években is teljesen natúr arccal mentem a randikra, nyilván csinosan felöltözve és hajamat megcsinálva, szóval nem úgy mint egy ágról szakadt. Ebből sosem volt probélma a fiúknál, sőt volt aki meg is tapogatta az arcomat, mert nem hitte el..🥲 Viszont most ez a gondolat elkezdett a fejemben motoszkálni, mivel pár nappal ezelőtt megszóltak a családban, hogy csak illendő lenne sminkelni egy randira, és nem “csupasz” arccal menni. Ti mit gondoltok erről? 26/L

tegnap 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Randira úgy érdemes elmenni, ahogyan a hétköznapokban létezel... mert azárt gyanítom, nem az Operabálba visznek (vagy bármi hasonló helyre, ahova hozzátartozik a smink a megjelenéshez). Tök fölösleges csak a randi miatt sminkelni, ha a társkeresőn vagy offline sminkeletlenül ismert meg a férfi, és amúgy sem fog sminkben látni az idő 95%-ában.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
Úgy vagyok vele, mint a 11-es. Nem szeretném, hogy abba szeressenek bele, akit eljátszok, hanem abba, aki vagyok.
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha te úgy jól érzed magad úgy, akkor ne sminkelj. Sok nőnél annyira szép az arc, hogy smink nélkül is szép.

Én smink nélkül olyan vagyok, mint egy 12 éves :D, nagyon gyerek fejem van, pedig 26 vagyok. Ez van. Nekem sajna kötelező, mindennap ha elmegyek otthonról, a párom is megszokta ezt a kényszerem. Ez van. De irigyellek, hogy te nem érzed mindennap szükségét. Menj úgy, ahogy jólérzed magad, ahogy önmagad lehetsz. :)

tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Gyerekek azért ne legyetek már nevetségesek. A smink mióta egy színészkedés? Nem a pasik miatt sminkel nagyon sok nő hanem mert szereti magát sminkelni. Sok férfi kozmetikushoz jár. Alapvető dolog, hogy mindenkinek maga miatt kéne elsősorban sminkelnie ha akarja csinálni. Rendben van az is ha nem szeret.

De aki úgy áll hozzá mert muszáj sminkelni, hogy a férfiak figyelembe vegyék, vagy nem fog sminkelni mert természetesen jöjjön be a férfiaknak az egy kutya. A férfiak a kiindulópont és nem saját maguk!

tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14, 12-es vagyok, lehet rosszul fogalmaztam, nekem az "aki vagyok" az az, aki a sarki boltba is feldobja a színezett hidratálót meg a szempillaspirált, de ennél többet randira sem tennék fel.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Amúgyis egyre több férfi követi a divatot és a körmeit kifesti, haját más színre festi, némelyik arcpakolást rak és teljesen normális a nők körében. Erre fel itt az az van írva, hogy tetsszen inkább a nő természetesen. Ha valaki szereti a vagány öltözéket akkor az inkább mondjon le róla mert nem mindenkinek tetszik? Vagy ha szereti az 5 kilós sminket az is inkább hanyagolja? Ne tegye! Neki úgy jó, majd akinek megfelel meg fog úgyis.

Nehogy már még azért ne sminkeljek, hogy a férfi szokja meg a természetességem és ne ijedjen meg tőlem ha van rajtam smink és később reggel nem lesz. Mert az egészből annyit lehet kibogozni, hogy inkább nem sminkel a nő nehogy dobja smink nélkül. Persze Pityu.

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Vers nyakon legkozelebbbaki ilyent mond.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mit mond más...
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26 éves nőként szerintem nem a családodra kéne hallgatni a magánéleti dolgaidban, hanem magadra. A családod fog dugni a csávóval, vagy te? Te kelsz fel vele mindennap, vagy a családod?
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nem a pasik miatt sminkel nagyon sok nő hanem mert szereti magát sminkelni"

Ez a legnagyobb hazugság amit szerintem senki sem hisz el.


"Nehogy már még azért ne sminkeljek, hogy a férfi szokja meg a természetességem és ne ijedjen meg tőlem ha van rajtam smink és később reggel nem lesz."

Sminkelj, bárki rakhat magára 1000 kiló sminket, szerintem ez senkit nem érdekel. Te fogod a következményeit viselni, nem mi. Nem kell senkinek behódolni.

tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!