Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi ezzel nyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi ezzel nyit a randin akkor csak ágyba akar vinni?

Figyelt kérdés

Pl.: bemutatkozik, mondja/ mutatja hogy ott parkol a kocsija, elmondja hogy van x helyen egy háza, másik helyen egy lakása amit majd megörököl, jól keres.

Ez így szokott lenni vagy nem notmális hogy első randin evvel indít?



ma 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem normális. Várja hogy eláulj tőle.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lesznek nők, akik ettől elájulnak.

Én az ilyentől elköszönnék ott helyben.


De te tényleg ennyire nyomi vagy, hogy azt hiszed, hogy az emberek totál semmit nem tudnak egymásról, mielőtt randizni mennek?

Az ilyen felvágóa hülyegyerekek már az első perctől adják azokat a jeleket, amik a lekoptatásukhoz vezetnek.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

némely nőnek láthatóan ettől előjön a kisebbrendűségi komplexusa....

Nekem egy csaj első randin elsorolta, van 3 lakása, mindet örökölte.

2-őt kapásból rámbízott, adjam már el neki...:)


(van, hogy az emberek simán csak beszélgetnek egymással, mindenféle várt következmény nélkül)

ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk… Lehet ő így szokta, hogy tiszta helyzet legyen.


Amúgy bármit is akar, te döntöd el h belemész-e.

ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne szimpatikus, ha már első randin ezaz anyagias "f_szméregetés" menne. Engem speciel nem ezek a felszínes dolgok érdekelnének, így hagynám az ilyen pasit. N
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvág a pasi hogy milyen van, nem szimpatikus ez. 32N
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg akar hódítani, lehet abból indul ki hogyha csóró akkor nem fog kelleni mert az anyagiak fontosak.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!