Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul èrzem magam ha meghív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul èrzem magam ha meghív a fèrfi vmire a randin?

Figyelt kérdés

Nem kèrdès ez inkàbb kijelentès. Olyan kellemetlen mikor 1-2 randi van egy fèrfival ès ő meghív, elhív. Amikor a fèrfiak fizetnek mindig kellemetlenül èrzem magam, èn nem akarok senkit kihasznàlni.

Tudom hogy ez udvariassàg a rèszükről, de akkor is


ma 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan, hogy a kihasználás egész mást jelent?

De egyébként erre is van megoldás: előre meg kell beszélni, hogy neked mi fér bele, és mi nem. Nem csak vendéglőbe lehet menni randizni...

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanígy érzek, pont ezért megy felesben a fizetés. Jó szűrő egyébként, aki ezen besértődik, vagy nem akarja engedni, az általában keményen szexista.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

A másik a szexista, vagy inkább az a komplexusos, akik ebben kihasználàst, rosszindulatot feltételeznek??

Hm... Jó szűrő ez is.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fizesd a saját részed a második randin, vagy álld a csekket teljesen, akár fele-fele arányban fizessetek.
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3

Nem az szexizmus, hogy a pasi fizet a randin, hanem az, amikor besértődik vagy hisztizni kezd azon, hogy felesben szeretnék fizetni.

Te nem tudsz olvasni, vagy mi a probléma? :D

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az fizet aki randira hívja a másikat szóval ha nő kezdeményez akkor ő fizet. Ennyi.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Exem volt hasonló.

Mondjuk nála azért volt némi előzménye a dolognak, egyrészt tényleg nagyon szegényes körülmények között élt, és nem túlozok azzal, ha azt mondom, hogy miutána rezsit, meg a "kötelezőket" befizette, az éltelre szánt pénzt leszámítva kevesebb költőpénze maradt, mint amennyit én egy kisebb bevásárláskor otthagyok. Másrészt a családjában van olyan, aki tényleg kihasználásra játszik, illetve tudta, hogy nekem az exem is olyan volt. És azt a részét megértem, hogy egyrészt ő nem akar "aranyásó" lenni, de idővel el is fogadta, hogy az, ha pár ajándékot elfogad, meg megengedi, hogy fizessek neki egy-egy italt, vagy akármit, attól még nem lesz aranyásó, és nem fog kihasználni. Azt már kicsit nehezebben fogadta el, hogy ami neki rengeteg pénz, az nekem semmiség. De aztán végül ezzel is megbarátkozott.

Viszont az roppant mód irritáló, amikor valakinek még kedveskedni sem lehet, meg úgy alapvetően az illemet betartani, mert mindenben a rosszat látja.

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!