Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin korai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin korai az érzelmekről beszélni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, meguntam azt, hogy sok időt, energiát, pénzt fordítok valakire, és később időközben derül ki, hogy nem is ugyanúgy vélekedünk egymással kapcsolatban már kezdetektől fogva.

Szóval a hölggyel egy szórakozóhelyen találkoztam ahol “nyali” nem volt, de “tapi” eléggé. Gondoltam lehetne ebből több is, megadta a kontaktját, elhívtam randira amibe beleegyezett. Úgy érzem jól sikerült a randi 2 napja, azóta nem beszéltünk, mindenkinek megvolt a maga dolga meg abban egyeztünk meg, írok a kövi randi ügyében. Szóval holnap írnék.

És igazából úgy terveztem, hogy elmondom neki, hogy nagyon komolyan gondolnám vele jövőben. Meg elmondanám nekem mi a fontos egy kapcsolatban. És ezek után szeretném ha ő is ugyanúgy tisztázná velem mik a szándékai.

A kérdés: ezek a témák felmerülhetnek e második randin? Ha igen milyen szövegkörülmény közt ? Vagy elijesztené ez a hölgyet? Vagy hogy fogalmazzam meg, hogy jól hangozzon? Mit gondoltok?

Én úgy gondolom minél hamarabb annál jobb hisz nem húzza az egyik a másiknak az idejét.



szept. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolhatod nagyon komolyan, hiszen nem ismered. Ugyanúgy ő sem téged.
szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzésekről lehet korai beszélni még ennyi ismeretség után, de szándékról simán lehet, hogy mire futna ki ez az ismerkedés.
szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 23, a hölgy 35. Igen, köszi, hogy kijavítottál. A szándékról szeretnék vele beszelni, hogy nemcsak laza kapcsolatra kell, hanem komolyra. Szóval ezt szóba lehet hozni?
szept. 15. 01:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmekről felesleges 2. randin beszélni, legalábbis arról, hogy te komolyat akarsz tőle meg milyen kapcsolatotok lesz, hiszen nem ismered. Azt el lehet mondani, hogy te komoly kapcsolatot szeretnél, ha neki nem ez a célja akárkivel, ne pazaroljátok egymást idejét... max. azt, hogy az eddigiek alapján szimpatikus és szeretnéd jobban megismerni.
szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4. Persze. És ez egyáltalán nem krípi vagy gáz. Ezzel megadod a lehetőséget, hogy eldöntse akar e komolyat akár veled + kivesézhetitek kinek mit jelent a komoly, így tudjátok mibe vágtok, ha belevágtok.
szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!