Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség jele lehet...

Korai terhesség jele lehet tejtermelődés?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kislányom,2 hónapja leválasztódott a mellről. A szoptatás utolsó 3 hónapjában csak a bal mellből evett már.

2 napja viszont mind a két mellből szivárog a tej.

Másnál előfordult hasonló?



szept. 12. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem amikor nekem abbahagyta azután még jó ideig jött néha tej a mellemből. Abban viszont biztos vagyok, hogy ez nem terhesség jele.
szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

eszembe nem jutna egy másik terhesség ez esetben.

majdnem 4 hónap kellett nekem mire a szoptatás után totál elapadt.

szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én 10 hónaposan hagytam abba a szoptatást, a fiam 2 éves volt áprilisban, kb két hónapja elkezdett tej szivárogni az egyik mellembol.

Egy napig szivárgott aztán abbahagyta, és fixen nem vagyok terhes.

Dokit hívtam, azt mondta hormonok, ha folytatódna menjek el hozzá

Nem volt szükség rá, mert azóta sem történt ilyen.

szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
szept. 12. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
16 hetes terhesseg kornyeken kezdodik a tejtermeles, valakinek annyira minimalis hogy eszre se lehet venni. Nekem 18 kornyeken tunt fel .. neha csak ugy el el cseppen
szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyukámnak 10 év után csepegett a teje a bal melléből.


Inkább csak még nem apadt el teljesen nálad. Terhesen amúgy sem jellemző az első trimeszterben az előtej sem...nekem pl egy csepp sem jött, csak mikor megszültem.

szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Levasztás után a második hónapban szivárvott. Terhes voltam (missed ab lett). Most megint, de tuti nem vagyok terhes. Szóval bármi lehet.
szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5/7

Édesanyámnak így kezdődött a várandósága.

Emiatt fordult meg a fejemben.

Köszönöm a választ.

szept. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!