Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés korai szakaszában...

Ismerkedés korai szakaszában tabudolgok? 20/N

Figyelt kérdés

Hogy tudnám elviccelni azt, hogy "kakilnom kell"? Hogy könnyebben menjen, saját magam miatt.


Itt vagyok már ma harmadik napja egy szállodában a fiúval, de nem megy... 😓🥺



2023. máj. 8. 13:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:

Szexuális téren szerintem nincs. Kommunikálni kell és ennek nyitottsága illetve a felek igényei határozzák majd meg ,hogyan szeretnék jól érezni magukat az ágyba.

Én például még az első szex előtt utalgatok és a reflekcióból leszűrők mindent. Természetesen ez azért is hasznos mert így már az elején kiderül mennyire passzoltok .

2023. máj. 8. 13:19
 2/44 anonim válasza:

A helyedben éjszaka mentem volna amikor alszik.

De mondhatod egyszerűen, hogy el kell menned wc-re, vagy ahova a király is gyalog megy stb :)

2023. máj. 8. 13:20
 3/44 Camorri válasza:

Csak számomra furcsa a 3 napja szálloda és az ismerkedés korai fázisa egyveleg?


Amúgy nem értem a problémád. Természetes dolog az illemhely használata. Egyszerűen elmész és kész.

2023. máj. 8. 13:20
 4/44 anonim válasza:

"Én például még az első szex előtt utalgatok"


Kp-t nem fogad el? Általában mennyit utalsz ilyenkor?

2023. máj. 8. 13:38
 5/44 anonim válasza:
mondjad neki, hogy: "megyek kirakom a vim-es dobozt"
2023. máj. 8. 13:39
 6/44 anonim válasza:
Hát ha már 3 napja ott vagy vele a szállodában, akkor annyira nem korai szakasz az az ismerkedés, bár a mosdóba kell mennem már az elsom5 perc után is belefer
2023. máj. 8. 14:09
 7/44 A kérdező kommentje:
Egy hónapja ismerem.
2023. máj. 8. 14:12
 8/44 Gymnospermatophyta válasza:
Miért kellene bejelenteni, hogy mit fogsz csinálni a WC-ben? Ha helyben van, nem is kell mondani semmit csak bemész meg kijössz, amúgy meg elmentél mosdóba, mindjárt jössz és kész. Legalábbis azt gondolnám ez nem sokkal bonyolultabb ennél. :)
2023. máj. 8. 14:36
 9/44 anonim válasza:
Azért elég fura lefekszel valakivel de wcre meg nem mersz elmenni,kb tini szinten vagy akiknek még nem kéne együtt aludnia férfiakkal csak randizni aztán szépen haza menni
2023. máj. 8. 14:50
 10/44 anonim válasza:
Én akkor mentem szarni, amikor a csaj kiment cigizni, bár tudta, hogy szarok. Pár hete ismertem.
2023. máj. 8. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!