Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés korai szakaszában...

Ismerkedés korai szakaszában tabudolgok? 20/N

Figyelt kérdés

Hogy tudnám elviccelni azt, hogy "kakilnom kell"? Hogy könnyebben menjen, saját magam miatt.


Itt vagyok már ma harmadik napja egy szállodában a fiúval, de nem megy... 😓🥺



2023. máj. 8. 13:15
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
Megdugja a púzódat is és egyből rád jön az inger.
2023. máj. 8. 19:29
 22/44 anonim válasza:
Kellemetlen dugás lenne szerintem ha három napja tartogatja.:)
2023. máj. 8. 19:31
 23/44 anonim válasza:
Nem biztos hogy olyan kellemetlen lenne. Megdugja a popsiját, és közben nem engedné ki wc-re. Biztos sokkal többet érezne a lány belőle. Lehet hogy nem lenne túl kellemes, de hogy nagyon intenzív lenne az is biztos. Ha nagyon megdogná így talán még össze is csinálná magát. 😂 “Ebből majd tanul.” 🤣🤣🤣
2023. máj. 8. 19:35
 24/44 A kérdező kommentje:
Az a baj ti pasik ezt nem értitek... 😓
2023. máj. 8. 19:40
 25/44 anonim válasza:

De értjük. Védeni kell a női mítoszt, miszerint nem pukiztok, és ha kakiltok is az rózsillatú.

Gátlásaid vannak. Komolexusaid lehetnek. Félénk vagy. Stb… De ha nem értjük akkor megpróbálhatod elmagyarázni.

A legjobb lenne ha a wc-n trónolnál, és úgy írnál. (:

2023. máj. 8. 19:43
 26/44 A kérdező kommentje:
Azért kértem a segítséget, mert nekem nem olyan könnyű ez a dolog, hogy fogom magam, elmegyek a wc-re és csak kipottyan. Sajnos folyton azon jár az agyam hogy lelombozó ha meghallja, megérzi tudjátok...
2023. máj. 8. 19:46
 27/44 anonim válasza:

Meg a legjobb, higy “Mit gondolna utána rólam a pasim.” Ha méteres, tökre vastag kábelt fektetnék.

A válasz semmit. Lehet hogy az első pillanatban furán nézne rád, de utána megvonná a vállát, és azt mondaná, végül is ez természetes…

Törölj popsit, és már is mehet az accord a puncidba…

2023. máj. 8. 19:46
 28/44 anonim válasza:

Kapcsolsz zenét a telefonodon, és légfrissítőt használsz utána.

Előtte ellenőrzöd hogy van e papír, wc kefe, és wc pumpa!!!

Tudok még valamiben segíteni? (:

2023. máj. 8. 19:48
 29/44 anonim válasza:

Most viccen kívűl három napja együtt vagytok gondolom dugtatok stb stb és pont a sz.rás miatt vagy szégyenlős?


Menj el a wc re és hajrá ez tök természetes vagy azt hiszed ő azt fogja nézni meg hallgatni te mit csinálsz bent?

2023. máj. 8. 19:50
 30/44 anonim válasza:
Akkor menj le a szálloda éttermébe egy “kávéért” és közben menj el szarni…
2023. máj. 8. 19:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!