Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hányadik randin merül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hányadik randin merül fel a szex?

Figyelt kérdés

aug. 7. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet/érzelem és egyénfüggő. Nemcsak rajtam múlik.
aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Én olyan 3-4. randin szoktam szexelni. Ha addig nem jutunk el az ágyig, többnyire később sem fogunk.
aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Általában az első randi elött. 😂 Komolyra fordítva, ez attól is függ hogy milyen kapcsolatban gondolkodunk. Ha az elejétől komoly lett megbeszélve akkor ott pár hónapig semmi. Ha csak szexet akartunk egymástól, ott első pár randin már mehetett.
aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez sok mindenen múlik. Mondjuk, hogy mennyire ismertem meg előtte. Ha mondjuk annyira nem beszéltünk sokat az első randi előtt, akkor 7-8. Ha azért igen, akkor szerintem 5-6, de ez sincs kőbe vésve.
aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4 kapcsolatom volt eddig életemben.

ebből 2 azért dobott, mert első randin beadtam a derekam, "túl könnyen megkaptak".

Volt egy, ahol kb a 10.randin már én éreztem cikinek, hogy nem volt semmi. Végül meglett az ok, miért. Mert semmi köze nem volt a szexhez. 2hónapig próbálkoztunk, de feladtam.

a 4.kapcsolatban 5.randin volt szex. Ő 8 éve a férjem.

aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Első randin első órában szexelt velem a lány. 5 éve együtt.

A kérdés úgy fos ahogy van! Tapasztalatot szerezzél inkább!

aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy nő rángat be az ágyába, meg ő nyomul, az nálam felejtős komoly kapcsolatra.
aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

7

Elég szánalmas.

Miért ne kezdeményezhetne a nő?

aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem eddig mindig azokból a randikből lettek komoly kapcsolatok, ahol első randin volt szex vagy legalábbis komolyabb tipi-tapi. Férjemmel is így volt. Első randin petting (de egy több órás randi levezetése volt mondjuk és ismertük már egymást elég jól, közvetlen kollégák voltunk), második randin már minden volt.
aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Elso😄🙈
aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!