Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hányadik randin merül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hányadik randin merül fel a szex?

Figyelt kérdés

aug. 7. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%

8. Kezdeményezhet. A nők szuper döntéseinek eredménye a válás is. Szóval engem nem zavar, de akkor nem itt kell előadni hogy egy év múlva uncsi a kapcsolat, meg hogy a pasika más nők után fut. Amúgy a pasik többsége is imádja ha a nő rámenős, mivel a dugásig vezető útra minimális energiát kell befektetnie. Majd meg is válaszoltad magadtól hogy a 21. századi férfitársadalom miért nem udvarol, miért nem veszi komolyan a nőket, miért hajtanak a szexre. Amit valljuk be, a hozzád hasonlók ezüst tálcán nyújtanak egyből. 👍


Mivel nem a pasik miatt lett olcsó és kommersz a szex, így a női panaszáradat későbbiekben irreleváns. Én is azt mondom, azt a nőt aki fél óra alatt feldobja magát, nyugottan le lehet varrni, sőt ha ez így működik hulye az a pasi aki időt és energiát pazarol egy nőre! 🙂 Ja, a pasik csak a szexre hajtanak? Jól teszik, ahogy elnézem bőven van olcsó nő a piacon. Én inkább elnézést kérnék a helyedben a normális nőktől, amiért így rontod az ázsiójukat.

aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%

11

A hozzâm hasonlók boldog pákrpacsolatban élnek, ha kíváncsi vagy rá.


Undorodom a gondolattól, hogy azért "vegyen komolyan" egy pasi, mert különben nem kap szexet. Hányás.

aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%

12. Gondoltam hogy mindenkinek megvan a párja. Nálad úgy jön le hogy nem kap szexet, nálam meg úgy hogy még nem ismer ahhoz eléggé!


Elég sok hozzád hasonló nő játszotta el már a szex azonnalt, majd utána meg sírtak hogy át lettek verve.


Én tartom magam valakinek, velem egy nő ha komolyan gondolja, ne dobja fel magát egyből. Rám nézve sértő. Ha nekem feldobja magát, akkor bárkinek akire nedvesedik. Nekem ez nem szint sem tartásra, sem emberileg. Mondjuk úgy hogy proli visekedés a telepről.

aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

13

Át lettek verve mivel? Ha szexet akarok és jó szexet kapok, akkor nem lettem átverve. Sok nő van, akinek nem kell egyből rózsaszín unikornisfingos vattacukros szerelem a szexhez. Ha később kialakul valami köztünk, akkor szuper. Ha nem, akkor ennyi volt. Nem tragédia.


Nyomorult egy szexizmus úgy beszélni a szexről, mint amiben a nő "odadobja magát". Elhiszem, hogy veled nem valami nagy élmény a szex, de hidd el, van akivel jó. És ha jó a szex, akkor a nő sem vesztett semmit. Szóval ne a saját teljesítményedből indulj ki, azt javaslom. 😊

aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

14. Hogy jön ide az én teljesítményem? 😂 Nekem csak annyi a meglátásom, hogy egy nő nem nyilvános wc. Hehhh dugunk, majd ha nem jó viszlát, egyébként meg azt sem tudom ki voltál! 🤨


Ha nem baj, nekem előtte ismerkedés, egymásra hangolódás érzelmileg, emberileg, majd kötődés. Vad idegenekkel nem érzem azt, hogy húúú de szuper és felszabadult lenne a dolog.


Én jóval komolyabb ember vagyok mint a jelenlegi társadalmi átlag. Miattam már ne izgulj, 23 éve vagyok házas! 😉

aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

15

Nos, ha számodra a szex ekvivalens a szarással, akkor van egy rossz hírem: VELED van a baj. :D

Talán el kéne gondolkodni kicsit a teljesítményeden. Tudod, nem minden férfinak annyi a szex, hogy beleürít a nőbe. Őszinté szánom a feleségedet. Nem lehet valamk nagy élmény veled lenni.

aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

4 kapcsolatom volt


1. elsőnél egy buliban ismertem meg, odamentem hozzá, leszólítottam, megbeszéltük, hogy azon a hétvégén találkozunk, akkor volt szex, együtt voltunk 2 napot, majd 2 évet, jó volt, nagyon jó emlékekkel, sok utazás, sok jó kaja stb.


2. neten ismertem meg, egy szórakozóhelyre/bárba hívott el, nagyon tetszett élőben, pont az esetem. még aznap este/éjjel szexeltünk a kocsiban. nem bírtam ki, hogy ne. nagyon jóképű és nagyon intelligens volt. vele még most is tartom a kapsolatot. és ez 5 éve volt.


3. neten ismertem meg. elhívott egy több napos üzleti útjára, akkor először találkoztunk, nagyon jól nézett ki, de nem tudott angolul, hamar vége lett a kapcsolatunknak. amúgy egy szintén értelmes, intelligens srác volt.


4. szórakozóhelyen ismertem meg, második randin volt szex, nem tartott sokáig mert nem volt jó szexpartner

aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

8-10 randi körül. Ez nálunk 5 hét volt. És mindezt úgy, hogy ezer éve ismertem valamennyire.

Fogalmam sincs, hogy egy ma megismert pl. tinderes sráccal képes lennék - e mondjuk olyan 4 hét és 12 randi után lefeküdni, vagy kevés lenne az 1 hónap ismerkedés.

Fontos a szex nekem is, de szeretném megválogatni, hogy kivel jutok el oda, mert az egy elég bizalmi dolog. Speciel első alkalommal annyit bénáztunk, mintha szüzek lennénk, és mégis azóta csodálatos:)

aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
Ne a nőkön akard elverni a port. Nyilván rajtad múlik a dolog. Konkrétan, hogy mennyire tudod elcsavarni a csaj fejét.
aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Házas vagyok b+! 😂 Egyébként meg már kedvem lenne nőzni, annyi ilyen kérdést olvasok... 😁
aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!