Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy szép,oko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy szép,okos,művelt nőt rengeteget lehet találni, de olyat,aki kedves,gyengéd,mély érzésű alig-alig?

Figyelt kérdés

Ez a leggyakoribb szitu amúgy,h tök jó csaj,számtalan témáról jól elbeszélgetünk, vannak céljai,tanult,művelt, de valahogy egyfajta ridegséget érzek. Sokszor már első randin van egy rossz érzésem,hiába tűnik minden úgymond tökéletesnek. Sokszor ők se értik, miért szakítom meg velük a kapcsolatot.

Persze vannak akik erre azt mondják,h a 'szép csajok' ilyenek, és a csúnyácskákat meg nem veszem észre. De ismerek olyanokat,akik nem szépek, ők is többségében okosak,céltudatosak,de a gyengédséget rajtuk se érzem.

Nagyon ritka az,h egy nőben ilyesmit felfedezek, ezzel lehet igazán megfogni, de már több mint 1 éve nem volt ilyen.

Nyilván az is fontos,h értelmes legyen,meg szép, de érdekes módon olyanból rengeteget találok, a nők manapság többségében úgy veszem észre,h intelligensebbek mint a férfiak, viszont valahogy ridegek is egyben, ritka aki nem.


ma 19:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én nem ezt tapasztalom.
ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,h én mozgok olyan közegben. Budán lakom amúgy,és több egyetemet végeztem, multinál dolgozom, lehet ez csak erre a burokra igaz,amiben élek.
ma 19:52
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
A nők a gyerekükkel gyengédek. Pasikban meg ferfiakat keresnek akik velük lesz gyengéd, nem gyereket.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 he84 ***** válasza:
Hát pedig biztos léteznek más gyengéd nők is kérdező. Én a csúnyácska és átlag közötti, kissé fiús nő vagyok, egyesek szemében talán kicsit szürke egér vagyok, de 5 éve van barátom. Pont egy mély érzésű nő vagyok, gyengéd és odaadó, főleg akkor, ha az adott férfi megérdemli és ha legalább nagyrészt ő is ilyen velem. Nem köbetek divatokat, megvan a magam egyéni prefenciája és soha nem sminkelek, nem hordok magassarkút se. Tehát nem vagyok az a kifejezetten kihívó ultra szexi nő, ez részben direkt van így, hogy ne sok férfi tapadjon rám random, tehát egy kicsit önvédelem is.
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 he84 ***** válasza:
Ebben tévedsz 3-as válaszoló, a férfikkal is tudnak, szoktak gyengédek lenni a nők, még akkor is, ha nem mindegyik nő. Én a barátommal például mindig gyengéd vagyok. Alapból ő is gyengéd velem, ami persze jó.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Velem szinte minden nő kedves, gyengéd, meglát még a legzordabb is, előjön belőle az anyuka.

Egyénre szabottan viselkednek a nők, lehet, valami mást látnak egy pasasban, akinek nem mutatják ezt az arcukat.

Illetve meg kell látni a nőben azt, amiért nem férfi.

ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Első randin nem tudok gyengéd lenni, meg idegennel mélyeket érezni.
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 he84 ***** válasza:
40%
Hát 7-es válaszoló, nem hinném, hogy itt az 1. randiról volt szó. Gondolom a kérdező úgy értette, hogy amikor már elkezdtétek megismerni egymást és van szex is, na akkor inkább. Meg amikor együttérzés is van, avagy kéne lennie bizonyos esetekben.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

8-as:


"Sokszor már első randin van egy rossz érzésem,hiába tűnik minden úgymond tökéletesnek"

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom.. nem az van, hogy a legkeményebb domina vezető nők az ágyban a leggyengédebbek? A kis könyvmoly visszahúzódók meg a perverz állatok, aki kikötöz és megkorbácsol. Nem? 😃
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!