Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy szép,oko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy szép,okos,művelt nőt rengeteget lehet találni, de olyat,aki kedves,gyengéd,mély érzésű alig-alig?

Figyelt kérdés

Ez a leggyakoribb szitu amúgy,h tök jó csaj,számtalan témáról jól elbeszélgetünk, vannak céljai,tanult,művelt, de valahogy egyfajta ridegséget érzek. Sokszor már első randin van egy rossz érzésem,hiába tűnik minden úgymond tökéletesnek. Sokszor ők se értik, miért szakítom meg velük a kapcsolatot.

Persze vannak akik erre azt mondják,h a 'szép csajok' ilyenek, és a csúnyácskákat meg nem veszem észre. De ismerek olyanokat,akik nem szépek, ők is többségében okosak,céltudatosak,de a gyengédséget rajtuk se érzem.

Nagyon ritka az,h egy nőben ilyesmit felfedezek, ezzel lehet igazán megfogni, de már több mint 1 éve nem volt ilyen.

Nyilván az is fontos,h értelmes legyen,meg szép, de érdekes módon olyanból rengeteget találok, a nők manapság többségében úgy veszem észre,h intelligensebbek mint a férfiak, viszont valahogy ridegek is egyben, ritka aki nem.


tegnap 19:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10, nem, az van, hogy semmi összefüggés ezek közt. Nem úgy öltözik senki, hogy mutassa, mit szeret az ágyban.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Első randin is lehet az intuícióra hagyatkozni, legalábbis annyit le lehet szűrni,ha valaki érzelmileg nagyon rideg alkat.

De persze sok esetben ez nem rögtön az elején jött ki,de azért ettől még voltak olyanok is,ahol azonnal érződött.

tegnap 20:50
 13/20 A kérdező kommentje:
Meg olyan is van persze,aki az elején nem mutatja ki,de attól még mély érzésű, ilyen volt az előző barátnőm is, de rajta az első randin is éreztem,h van benne valami,függetlenül attól,h egyáltalán nem mutatta ezt az oldalát, szóval lehet azért érezni az ilyesmit.
tegnap 20:58
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak az alázatot és a szendeséget hiányolod, nem?
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Elárulok valamit. Sokat számít, hogy hogyan közelednek egymáshoz a felek. Ha nem meritek felvállalni egymás előtt a megsimogatlak, csókollak tevékenységet, akkor mire számthatna az ember. Azonosúlnu kell a másikkal
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél fogod ezt érezni, akkor sem, ha ott van. Ezért nehéz a társkeresés. Hisz nem ismered a másikat, amikor értelmezni akarod a jeleit, saját magadból tudsz csak kiindulni.


Első randin ilyet megmondani... olyan, mintha nekem, aki egy szót nem tud franciául, adnál egy szöveget, és szótár nélkül kéne lefordítanom. A szótár az a másik megismerése. Csak ugye erre manapság nem akarnak az emberek túl sok időt fordítani.


Az emberek többségének, nőknek és férfiaknak is, érzelmileg biztonságban kell érezniük magukat ahhoz, hogy megnyíljanak a másiknak. Teljesen más vagyok én is kapcsolatban, mint amúgy, hisz más egy olyan emberrel lenni, aki előtt lehetsz sebezhető, és nem fog ezzel bántani.

tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Világos,de én nem olyan embert keresek,aki amúgy érzéketlen, aztán csak velem meg nem lesz az... Mert ilyen is van, nekem nem csak az számít,h hozzám hogy áll a másik, hanem amúgy is bárki máshoz. Pl. mondjuk lekezelő a pincérrel, vagy leszólja a hajléktalanokat, ilyen kis apróságok is számítanak, és ezek randihelyzetben is látszanak és kiábrándítóak, még ha amúgy velem egy tündér is lenne az illető.
tegnap 23:23
 18/20 anonim ***** válasza:

Persze, ezek látszanak. De én pl. első randin félénkebb vagyok, kicsit szorongok, és nem mutatom ki nagyon a lelkesedésemet (akármiért), kapcsolatban meg mint egy kiskutya eléd szaladok, ha belépsz az ajtón.


De idő, mire ezt az oldalamat megmutatom, mert ez nem működik gombnyomásra. Nekem is meg kell ismernem téged. És te is mutathatsz magadról olyan képet, amit a másik félreért, mert ő meg magából indul ki.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen, ebben van valami, de ahogy mondják, "a szem a lélek tükre", és nem kell ehhez nagy tudomány,h meg tudd állapítani,ha belenézel valakinek a szemébe, h érzed e azt a lelket, vagy csak egyfajta rideg ürességet.

Vagy nemtom, más h van ezzel,de én ezt jellemzően észre szoktam venni.

tegnap 23:43
 20/20 anonim ***** válasza:

De, ehhez nagy tudomány kell. A szakértőknek sem megy. Pszichiáter sem fogja egy ülésből megmondani, ki vagy, ki leszel legközelebb, és ő ezt tanulta.


De honnan tudod, hogy meg tudod mondani, mi az igazság? Mert az nem megérzés vagy megállapítás, ami nincs bizonyítva.


Ha mindegyik nővel kapcsolatba kezdtél, és kiderült, hogy kapcsolatban ridegek-e vagy sem, az bizonyítás lenne, de


"Sokszor már első randin van egy rossz érzésem,hiába tűnik minden úgymond tökéletesnek. Sokszor ők se értik, miért szakítom meg velük a kapcsolatot."


Tehát ezekkel a nőkkel nem kezdesz kapcsolatba, nem derül ki, milyenek, ezért fogalmad sincs, hogy a megérzésed bejött-e.

ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!