Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el a randira, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el a randira, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy nagyon rossz tapasztalatom, azóta nem igazán ismerkedtem, nyitottam fiúk felé. Féltem a csalódástól, bántástól.

Aztán a baráti társaságból az egyik fiú elkezdett feltűnően sokat írogatni, bókolt, kedveskedett. Tudta az előzményeket, mégis mondta, hogy szeretne velem ismerkedni, randizni és majd látjuk, hogy mi lesz (mondtam, hogy nem vagyok biztos abban, hogy párkapcsolatot szeretnék jelenleg).

Tetszett a kitartása, az, hogy nem akart ajtóstól rontani a házba, hogy türelmesnek tűnt. Elkezdtem bízni benne és belementem abba, hogy találkozzunk. Aminek a vége az lett, hogy elhívtam magamhoz. Nem is feltétlenül a szex miatt, de úgy éreztem, itt lennénk a legkényelmesebben.


Voltam fodrásznál, gyantáztatni, elkészülődtem még itthon is, csináltam sajttálat, vettem nasit, bort. Vártam már, hogy kettesben legyünk, ő pedig nem jött el. Nem is szólt, szimplán mikor kérdeztem, hogy mikor érkezik, annyit írt, hogy ja ő már hazament… Úgy volt, hogy az egyetemi órája után jön… Utána elkezdett magyarázkodni, hogy jött volna szívesen, de elaludt reggel és már nem volt ideje letusolni (????). Most új randit szeretne, ígérget mindent, de az az igazság, hogy nekem ez nagyon fájt, az önbizalmamnak sem tett jót. Érthető, ha nem akarok neki új esélyt adni? Még csak nem is arról van szó, hogy vakrandi és ott látta meg, hogy amúgy nem tetszem neki.


ma 17:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Itt te bántod a pasikat egyedul nem forditva🤣
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem írta sehol, hogy fáradt. Azt írta, nem tusolt reggel, emiatt nem jött.

Ennyi erővel, ha valaki az esküvője napján fáradt, akkor ha oda sem megy el, az sem gond? Vagy ha megbeszélünk egy utazást, nem jön ki a reptérre, mert inkább aludni szeretne? :)

Semmi gond azzal, ha valaki fáradt. De nem az első randin elfogadható magyarázat ez.

ma 17:43
 13/24 A kérdező kommentje:

"Itt te bántod a pasikat egyedul nem forditva🤣"

Bocsánatot is kérek mindjárt a volt páromtól, aki próbált megerőszakolni a kapcsolatunk alatt. Biztos nála sem figyeltem eléggé, hogy biztosan kipihenje magát és ne legyen éhes.

ma 17:47
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem az lenne a tippem, hogy nincs az első randis lakásba menéshez szokva és szimplán berezelt egy kicsit
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Erőszakos tapadós vagy.
ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Menj már innen légyszi. Köszi.
ma 17:53
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nehéz ügy, mert lehet ő nem vette annyira komolyan a meghívást, mint te. Lehet csak úgy vette, hogy "átnézhetnél".

Persze ez így sem volt egy szép dolog tőle, mert szólhatott volna.

És persze ez téged is érzékenyebben érinthetett a múltbeli rossz tapasztalatok miatt.


De! Ezt szerintem lehet még jóra fordítani. Mindenképp jelezd felé, hogy rosszul esett neked (főleg az h nem szólt, hogy nem tud jönni), hiszen számítottál rá...

Összességében én a helyedben lassítanám a tempót, nem hinném hogy jó ötlet volt első randit hozzád szervezni, és egyből szexxel indítani... Szóval ez lehet szerencsés is volt így. Hadd teperjen, hívjon el ő ide-oda. És közben te is látod, hogy tényleg megbízhatóan viselkedik-e vagy sem. Barátnőnek akar-e vagy csak szórakozik veled. Egy újabb csalódásnak nem sok értelme van, csak az önbizalmadat rombolná, meg a pasikba vetett hitedet.

A szexre meg azért lehet várni 1-2-3 hónap randizási időszakot simán.

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Na mennyien oltanak itt kérdező.. Pedig neked van igazad. Első randira nem megyek és még csak nem is szólok? Na ne már.. Persze feltéve, ha tényleg le volt fektetve, hogy igenis várod és ő jön.. Mert sajnos én is voltam már úgy, hogy beszéltünk ilyen atjöhetnél stilusban aztán másra terelődött a szó, ő úgy vette meg van beszélve én meg úgy, hogy nem maradtunk semmi konkrétban..

Viszont ha ti igen akkor nem adnék több esélyt. Megmondanám neki, hogy velem ne játszadozzon, meghívtam, vártam, készültem erre szó nélkül hazamegy? Ennyi volt.

ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd békén.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
De mi a f&szért kell első randit lakásba leszervezni? Fodrász, gyantáztatás, sajttál, bor.. Hozzámenni feleségül nem akartál? Ezt nőként kérdezem. Átestél a ló túloldalára és csodálkozol, hogy nem ment el. Én se mentem volna.
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!