Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el a randira, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el a randira, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy nagyon rossz tapasztalatom, azóta nem igazán ismerkedtem, nyitottam fiúk felé. Féltem a csalódástól, bántástól.

Aztán a baráti társaságból az egyik fiú elkezdett feltűnően sokat írogatni, bókolt, kedveskedett. Tudta az előzményeket, mégis mondta, hogy szeretne velem ismerkedni, randizni és majd látjuk, hogy mi lesz (mondtam, hogy nem vagyok biztos abban, hogy párkapcsolatot szeretnék jelenleg).

Tetszett a kitartása, az, hogy nem akart ajtóstól rontani a házba, hogy türelmesnek tűnt. Elkezdtem bízni benne és belementem abba, hogy találkozzunk. Aminek a vége az lett, hogy elhívtam magamhoz. Nem is feltétlenül a szex miatt, de úgy éreztem, itt lennénk a legkényelmesebben.


Voltam fodrásznál, gyantáztatni, elkészülődtem még itthon is, csináltam sajttálat, vettem nasit, bort. Vártam már, hogy kettesben legyünk, ő pedig nem jött el. Nem is szólt, szimplán mikor kérdeztem, hogy mikor érkezik, annyit írt, hogy ja ő már hazament… Úgy volt, hogy az egyetemi órája után jön… Utána elkezdett magyarázkodni, hogy jött volna szívesen, de elaludt reggel és már nem volt ideje letusolni (????). Most új randit szeretne, ígérget mindent, de az az igazság, hogy nekem ez nagyon fájt, az önbizalmamnak sem tett jót. Érthető, ha nem akarok neki új esélyt adni? Még csak nem is arról van szó, hogy vakrandi és ott látta meg, hogy amúgy nem tetszem neki.


ma 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Tul nagy drámát feneket körítettél a randinak szerintem. Eleg lett volna osszefutni a kfc ben vagy valahol tuti éhes volt.
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen igazad van,ez a hapsi megbízhatatlan!

Szerintem inkább felejtsd el, mert ha az elején ilyen link,fog még csalódást okozni!

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem ront ajtóstól a házba apránként haladna te viszont igen.🤣
ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A "Felnőtt kapcsolatok" kategóriában van a kérdésem. Azért, mert nem 16 vagyok, hogy KFC-ben, Mekiben "randizgassak". :)
ma 17:31
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

2. Nekem is van olyan hogy megbeszelem vkivel nem is a randit de videocsetet estere aztán melo utan jövök rá arra hogy tiszta csapzott vagyok leizzadt meg rohanásban meg egy rakat dolgom van otthon utkozben meg leállitanak teljesen elmegy a hangulatom nekem is olyankor es baromi rosszul esne ha ez miatt rámdobnák a lelkiismeretet mint vmi főnök hogy de miert nem jo akkor ma tegnap azt mondtad!


Bakker emberek vagyunk. Meg amugysincs semmi közünk még egymashoz. De ha lenne is, akkor is ez durva lenne.

ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
4 nyilvan pelda volt arra hogy vmi futó egyszerű dolog jobb lett volna meg éhes volt ezerbiztos.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

Túl sokat kéretted magad.


Ne alázd meg magad még jobban egy újabb randival.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Át akarta venni a gatyát a csaj. Hát nem jött be.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
5-ös, szerintem pedig, ha valakivel megbeszélünk egy programot, akkor arra illik elmenni, megjelenni. Nem pedig ghostolni, szó nélkül vagy valami kamu kifogással, esetleg annyival, hogy "bocs, fáradt vagyok". De a lánynak sose fájjon a feje, ugye? :)
ma 17:37
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

De ő nem épp gyerryafenyes d.gast tervezett amugysem.

Nem hagytad a maga tempojában se az egeszet.

Es irta fáradt(leszívta a napja). Bakker nem gép. Mik vannak.

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!