Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy ne görcsölj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne görcsöljek rá egy randira? Voltam már sokon, de ez most más, tényleg tetszik a fiú.

Figyelt kérdés

Holnap lesz a randi, de teljesen ideges vagyok már most.

Nem vagyok amatőr randizásban, de most nem tudom mi van velem


2022. jan. 18. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Mi a fenének mész olyanokkal randizni, akik nem tetszenek? Érdekes...
2022. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Nekem segitett az eselytelenek nyugalma..gondoltam ugy se kellek neki majd csak elbandázom vele csak ugy


Akkortol kezdtem görcsölni mikor kiderult hogy tetszem neki.onnan már mindig zavarban voltam es szorongtam.off is lett az egesz.

2022. jan. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy érzem tetszem neki, így a beszélgetéseinkből.

Attól félek leblokkolok, mert már iszonyat sok témát megbeszéltünk neten keresztül. Mély témákat is. Amúgy általában úgy randiztam, hogy előtte nem beszéltünk aktívan 2-3 hetet neten.

2022. jan. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!