Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Randira hívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Randira hívtam egy csajt, de már nincs hozzá kedvem

Figyelt kérdés

Elhivtam randira, neten ismerkedtünk meg, de néhány újabb fotóján már nem annyira tetszik a lány.

Időközben elhivtam randira és igent is mondott, de már sok kedvem nincs hozzá


2023. szept. 28. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj el, néhány fotó alapján nem igazán lehet eldönteni, hogy milyen valójában a másik.
2023. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen mi lett a probléma
2023. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mondd le.
2023. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként szimpatikus, egy találkozót megér. A kép az nem minden, attól még sikerülhet jól a randi. Én nő vagyok. Képek alapján tetszett nagyon egy srác Badoon, élöben is nagyon jó pasi volt. Majd később rakott fel olyan képeket, ami alapján lehet jobbra se húzom, nemhogy találkozzak vele.
2023. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne menj el, mondd, hogy közben mással elkezdett alakulni valami és mégsem érzed, amit kellene irányába.
2023. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már abszolút nem tetszik, akkor mondd le, ennyi. Nem érzed már motiváltnak magad a találkozóra. Nekem eddig az fordult elő, hogy telefonbeszélgetés után ment el a kedvem a pasitól, hisztisebb volt, mint egy nő.
2023. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg nem tetszik, mondd le.

Eloben lehet jobban nez ki mint kepen.

Attol fugg milyen kep az ami nem tetszik…

2023. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!