Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most hogy "csináljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy "csináljam vissza"? Összevesztem a párommal és randira hívtam egy srácot, aki már hónapok óta tetszik.

Figyelt kérdés

Azóta viszont kibékültünk, a srác továbbra is bejön viszont, de nem akarok hülyét csinálni belőle sem, hogy én kezdeményeztem és most azt írom neki, bocsi mégse. Ő még idegen nekem, arra gondoltam, hogy 1x összefutok vele úgy barátilag (ezt még csak randinak se lehet nevezni, mivel semmit sem tudok róla, a nevén kívül, meg hogy hol dolgozik, bár fura hogy így belement a taliba a kezdeményezésemre). Páromnak azt mondtam, egy ismerőssel találkozom, de most attól félek, mi legyen ha a srác nem fog elutasítani. Mert ha igen, akkor ugye nincs "gond".

Szeretem a párom, de úgy érzem ellaposodott a kapcsolatunk, vannak problémák, amiket próbáltunk feloldani, de nem ment (nagy a korkülönbség).

Hogy lehet ebből a legjobban kijönni? Nem akarok se megcsalást, se gerinctelenséget, se boldogtalanságot és sem a páromból, sem a srácból nem akarok hülyét csinálni. Én arra gondoltam, ha tényleg bejövünk egymásnak, akkor szakítás.


2020. máj. 20. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Máskor jobb lenne - talán - ha nem idegből cselekednél, hanem megfontoltan. Nem is értem a logikát mögötte. Komolytalan ez az egész, kivéve ha tinik vagytok.
2020. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

"de nem akarok hülyét csinálni belőle sem"

Inkább magaból csinálsz hülyét

2020. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Rossz kapcsolat, megoldhatatlan problémákkal...
2020. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a korkülönbség? Mik a problémák? Jöhet privátban is ha nem akarod ide kiírni.
2020. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szakíts! Ha tényleg szeretnéd még szerelemmel a párod, és vele képzelnéd el a jövőd, akkor nem találkozgatnál más pasikkal, pont leszarnád, hogy mit gondol majd. Szóval talizz csak a sráccal, barátodat meg dobd ki!
2020. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Te kapcsolatfüggő vagy?


Mert írod, hogy majd akkor szakítanál, ha bejöttök egymásnak a sráccal. De ha ennyire sz@r a kapcsolat, akkor miért kell várni, miért nem szakítasz most?

2020. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Te inkább hagyjal békén mindenkit. Az lesz a legjobb.
2020. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Liánozik a tündér bogár. Ez igen. 😃😃😃
2020. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem a párom" <-> "Én arra gondoltam, ha tényleg bejövünk egymásnak, akkor szakítás."


Vagyis amúgy egy másodperc alatt szakítanál vele és lelépnél a másik pasival, de mivel nem vagy benne biztos, hogy tetszel neki, így nem mered megkockáztatni a potenciális egyedüllétet, és inkább valahogy megracionalizálod magadnak, hogy "nem akarsz a pasiból hülyét csinálni", és ezért találkoztok "barátilag". Legalább magadhoz legyél őszinte, nem szereted a párod, ha egy összeveszésnél az első gondolatod a másik pasi randira hívása, és a lehetőségek között szerepel, hogy szakíts a pasiddal, amennyiben te is bejössz a pasinak.

2020. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!