Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelem az gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem az gyakorlatilag külső iránt szexuális vonzódás túlcsordulása?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolat azzal indul, hogy egymásra ráizgulnak, nedvesednek, merevednek stb.

Sokszor már az első együttlét után szerelmesek, vagy pusztán néhány nap után. Nyilván ennyi idő alatt nem lehet megismerni egy embert így csakis a külsejébe szeret bele egyik a másiknak.

Ha ez így van, akkor a szerelem az csupán túlcsorduló szexuális vágy?


tegnap 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy,hogy eleinte észre sem vettem valakit. Nem tartottam sem csúnyának,sem vonzónak,olyan átlagos volt. Aztán minél jobban megismertem,annál jobban nem tudtam kiverni a fejemből. Kezdődtek a flortok részéről,stb. És azon kaptam magam,hogy végem van. Szóval nem tudom,biztos van benne némi igazság,de nem feltétlen lehet ezt minden esetre ráhúzni.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon leegyszerüsítve igen.
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!