Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet finoman, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman, mégis érthetően jelezni, hogy szeretném, ha megcsókolna?

Figyelt kérdés

Ma este lesz az 5. randink ezzel a sráccal, és még meg sem csókolt. Én viszont 162 cm vagyok, ő meg 185+, szóval nehezen tudnék én kezdeményezni szó szerint. Volt már, hogy szorosan elé álltam, fogtam a kezét, és néztem fel a szemébe, várva, hogy légyszi csókoljon már meg, de nem, csak fogta a kezem, “megkerült”, és sétáltunk tovább. Persze lehet, hogy leülünk majd valahova egymás mellé, vagy ilyesmi, és lesz esélyem nekem megcsókolni. De olyan jó lenne, ha ő csókolna meg. Ismertek erre valami egyértelmű módszert? Férfiak, van valami jel, ami azt jelenti, hogy “csókolj meg”? Vagy csak szimplán mondja azt a lány, hogy “kérlek, csókolj meg”?.

Igazából már kezdek azon agyalni, hogy nem is tetszem neki, csak ő nekem… Vagy nem tudom. Minden randin igyekszem csinos, illatos, stb lenni. Általában meg is dicséri, de ennyi. 20L (nagyon köszönöm, ha segítetek:))



júl. 29. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de vagy nem jössz be neki ( bár akkor nem értem, hogy miért találkoztok ennyiszer) vagy egy nyúl. És azért levághatná, mert adsz neki jeleket, hogy tetszik neked és lépnie kellene. Én hagynám….aki ennyire balga az másban is az azt vettem észre
júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet nem akar téged lerohanni, lehetséges, hogy nem érzi, hogy a csóknak ott az ideje, de persze benne van a pakliban, hogy egyáltalán nem vonzódik hozzád. Mondhatod neki, hogy szeretnél csókot, vagy "lekapod" ha pont egy magasságban vagytok nyugodtan ha van hozzá merszed. Hátha arra vár, egy kis löket kéne neki.
júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Állj szorosan elé, fog meg a kezét, nézz fel a szemébe, és ágaskodj lábujjhegyre is, hátha ebből már leesik neki a célod...
júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Ja meg még mondjuk csücsöríts a száddal...
júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Harapj a szádba.

De már a nézésből is tudni kéne

júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, csak egy kissé autista, gyáva nyuszi lehet a csávó. Fogadok, hogy az összes szabadidejét számítógépes játékok előtt tölti.
júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát én meg férfiként szívtam eg régen sorozatosan. Sétálunk, kéz a kézben, gondoltam most már mehet a dolog, erre nagy rémülten visszakozott a lány, hogy háááát, izéééé, ne már! Én meg szériába fogtam ki az ilyen nőket. A feleségem is zárkózott volt, inkább nem is nyomultam már. 20 évig így éltünk, minap beszélgettünk a múltról, meg is jegyeztem hogy a tököm ki volt már azzal hogy milyen visszahúzódó volt. Erre azt mondta, hogy ő mindig arra várt hogy teperjem le! :D :D :D Na mondom, f*sza... :D
júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Na ennek is a 185 centis pali kellett,látjátok incel testvéreim?
júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk megölelheted és finoman húzhatod magad felé. Vagy ha feléred a nyakát, akkor úgy, hogy összekulcsod a kezed a nyaka mögött, és "foglyul ejted", ha nem, akkor finoman húzod magad felé a ruhájánál fogva. És ÚGY nézel rá, hogy egyértelmű legyen, hogy meg akarod csókolni, csak nem éred fel, úgyhogy le kell hajolnia.


Nekem ez mindig bejön, nagyon szexi ez a magasság különbség, amikor "kérni" kell mimikával, gesztusokkal, hogy csináljon ezt-azt.

júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ugrorj a nyakába
júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!