Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet finoman, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman, mégis érthetően jelezni, hogy szeretném, ha megcsókolna?

Figyelt kérdés

Ma este lesz az 5. randink ezzel a sráccal, és még meg sem csókolt. Én viszont 162 cm vagyok, ő meg 185+, szóval nehezen tudnék én kezdeményezni szó szerint. Volt már, hogy szorosan elé álltam, fogtam a kezét, és néztem fel a szemébe, várva, hogy légyszi csókoljon már meg, de nem, csak fogta a kezem, “megkerült”, és sétáltunk tovább. Persze lehet, hogy leülünk majd valahova egymás mellé, vagy ilyesmi, és lesz esélyem nekem megcsókolni. De olyan jó lenne, ha ő csókolna meg. Ismertek erre valami egyértelmű módszert? Férfiak, van valami jel, ami azt jelenti, hogy “csókolj meg”? Vagy csak szimplán mondja azt a lány, hogy “kérlek, csókolj meg”?.

Igazából már kezdek azon agyalni, hogy nem is tetszem neki, csak ő nekem… Vagy nem tudom. Minden randin igyekszem csinos, illatos, stb lenni. Általában meg is dicséri, de ennyi. 20L (nagyon köszönöm, ha segítetek:))



júl. 29. 19:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Üljetek le egy padra, és bújj oda
júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat.:) Hozzábújtam egy padon ülve, de nem történt semmi, úgyhogy megcsókoltam, de lényegében csak hagyta magát. Hozzám nem ért, nem “csókolt” vissza. Csak még kínosabb lett a helyzet, és most nem tudom mi van. Azt mondja aranyos csaj vagyok, meg szép, de tudjátok ez olyan leépítésnek hangzik, nem bóknak.🙈 Nagyon szarul érzem magam.
júl. 29. 23:03
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Fúhh, az kemény 😃 nálam meg első randin már csók van.

Két véglet...

Őhmm... ja. Női praktikák közül én egyet ismerek, amikor is váltogatja, hogy a szememet nézi vagy az ajkaimat. Tehát ez brutálegyértelmű, eltéveszthetetlen jel. Remélem te is ezt alkalmaztad. Mi mással is jelezhettél volna? Mi más van még erre a helyzetre?


Ha ezt nem érti a srác, akkor én nem tudom tényleg... húzd le a nyakánál fogva, vagy ülj az ölébe, és úgy. Bármi 😃

5. Randin mi már 1 hónapja együtt voltunk 😃 nagyon megfontoltan haladtok

júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Ohhn,közben megtörtént.


Sztem ez bu.zi, de legalább aszexuális.

júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Te bolond vagy! Első randin legkésőbb a legvégén kell a csók! Attól randi!

Mások első randin dugnak, ti meg még csókolózni sem csókolóztatok! Mint a dedósok! Szánalmas!

júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez alapján nem tetszel neki.

Csak unaloműzésnek vagy jó.

júl. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jáj, ez kellemetlen. Hagyd ezt a csávót. Nem kellesz neki annyira, mint amennyire te akarod őt :/ Köszönj el tőle szépen, mond meg neki, hogy egy elmény volt, de nem érzed a szenvedélyt.
júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy kellemetlen, de legalább kiderült viszonylag hamar és nem húzzátok tovább egymás idejèt… mármint ő a tiédet..
júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát ha ott áll a csaj szorosan a pasi előtt, közel, beleharap kicsit az ajkába (ha tetszik a másik, akkor ez ösztönösen jön) és felnéz rá, akkor ha tetszik a csaj, szerintem nincs az a pasi aki ebből ne venné le, hogy mehet a dolog:D

Legalábbis amikor én voltam hasonló szituban (mi ugyan nem randiztunk, de mindegy) és álltunk egymással szemben a pasival akivel iszonyatosan bejöttünk egymásnak, akkor egyértelműen ott volt a levegőben. Én is így voltam, hogy annyira vonzott, annyira volt kémia, hogy azt akartam, hogy végre lekapjon és nem akartam én lenni az első. Az a pár pillanat volt életem leghosszabb másodperce. Majd megcsókolt és csodálatos volt pedig együtt se voltunk soha, de brutális volt.


Szerintem ezek után sajnos nem vonzódik hozzád, mert akkor már annál az "állós szitunál" megcsókolt volna, vagy ő téged a padon, de legalábbis aktív lett volna amikor megcsókolod.


Sajnálom:(

júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!