Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszenek ezek a külső dolgok a nőkön?

Figyelt kérdés

Hosszú műköröm, műszempilla, póthaj, botoxolt száj.

Szinte mindenhol azt látom, hogy az ezeket viselő nők népszerűek, százezres követővel, mintha mindenki őket szeretné.

Egy átlagos (ápolt, nem elhízott, minimálisan sminkelt, nem festett hajú, extrém) természetes nő fel sem tűnik, majdnem szinte felrúgják az utcán.

Lehet, hogy kicsit az irigység kérdezteti ezt velem (a munkám miatt nekem nem lehetnek ilyenek), de milyen érzés beletúrni egy olyan hosszú hajba, ami valójában csak oda van ragasztva és valaki tök idegen (ki tudja, milyen putris valaki) haja volt, az hullik a lakásban szerteszét, vagy amikor azokkal a hegyes kapákkal akar a nő megfogni valamit és olyan furán állnak az ujjai... vagy ha csak elmentek közösen szaunázni és hullanak a műszempillák/vakolat?

Kíváncsi vagyok, hogy ez így miért vonzó, mi tetszik benne, miért követik az ilyen nőket.



szept. 1. 13:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Lehet másoknak igen de nekem nem.

Kis finom smink max műköröm.

szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem hullik ki semmi, ez hülyeség, nem redvás ótvaros műhajakat vesznek, meg pillákat, ettől függetlenül mű hatásúak.
szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a nők a közösségi médiában népszerűek, mert olyan magamutogató képeket töltenek fel, amik egy lájkot megérnek, de többre nem kellenek a nagy átlagnak. Én még egyetlen férfitól sem hallottam olyat, hogy valódi párkapcsolatban értékelné ezeket egy nőben. Nem is az a lényeg, ha belegondolsz, hogy hány követőjük van, hanem az, hogy a való életben van-e igazi társuk. Csak azt az egyet kell megtalálni, aki ott van melletted a mindennapokban és nem 6989 másikat, aki dob egy szivecskét a képeid alá, mert formás testet villantasz a neten, de többre nem kellenél nekik
szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
Kihull mind azért cserélik le.
szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
A póthajat szerintem észre sem veszem annyira hülye vagyok ezekhez, de a feltöltött ajkakat meg a szilikon melleket azt látom ha van és rühellem szexuálisan is inkább csak lelomboz. Azért nem sok nő van aki ennyire mindenben mű, túl van tolva ez a mű nő hiszti.
szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

Botoxot nem tesznek az ajkakba, de mindegy....

Igen, tetszenek nekik.Pl Angelina Joliera sem mondja senki, hogy undorító, pedig széjjel van plasztikázva az egész teste, póthaja van, stb.

szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek mindig újra kell mennie, azt hiszem 3 havonta, mert bizony hullik a póthaj.

A pilla, ha jól tudom, 6 hetente.

Kamuzik, aki azt mondja, hogy nem hullanak. Valakinek úgy ráforrasztják a műhajat, de lehet látni a tövénél azokat a gumókat, amikor összefogja a haját (minden nap látom is ezeket az ismerőseimet).

szept. 1. 14:03
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#7


Igazad van azért írtam, hogy cserélik folyamatosan

szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem tetszenek ezek a dolgok, soha nem is tetszettek. Inkább taszító.

Szóval nem fogok tudni neked indokot mondani, miért követnek mások ilyen nőket. Ízlések és pofonok.

Az pedig hazugság, hogy kb. lerúgnak az utcán egy ízléses, természetes szépségű nőt. Bőven megvan a rajongótábora az ilyen nőknek is.

szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

"vagy amikor azokkal a hegyes kapákkal akar a nő megfogni valamit és olyan furán állnak az ujjai..."


Kiégek ezen.🤣🤣🤣

Én se értem miért esik némelyik nő túlzásba komolyan.

szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!