Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel férfiak, nektek is számít a külső, milyen külsejű nők nem tetszenek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nyílván, ők nem akarnak kövér Marissal járni nekik 50 kilós huszonéves lányok kellenek...
2021. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy számít. Kinek nem? De mielőtt jöttök a közhelyekkel, a 35-40-es korosztályt figyelem, nem tetszenek a ma divatos "mindegy, csak vékony legyek" nők, viszont bejönnek azok, akik nőiesek. Akár kis túlsúllyal is. Vannak női ismerőseim és családtagjaim is, szóval tisztában vagyok azzal, hogy egy ilyen korú nő miben más, mint egy 18-20 éves és egyáltalán nem ugyanazt várom el. Az viszont kifejezetten taszít, ha valaki mesterségesen akar fiatalítani magán és elvárja, hogy mások belemenjenek a játékába és asszisztáljanak hozzá.
2021. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért vagyok egyedül, mert az egyéb lehetőségek rosszak. Egyébként csak a testi igénytelenséget nem bírom, ha valaki testes az nem zavar(na), de a kövérség igen, hogy a határ hol van azt ugye embere válogatja( láttam már szerintem kövér nőt iszonyatosan nőies kisugárzással).


Valamint kultúráltan tudjon egy nő kommunikálni, illetve ne a tegnapi meg az az előtti bulikat ecsetelgesse, ez 30 körül erősen kiábrándító, bár már 25 évesen is húztam rajta a szemem.


(Ez mind csak egyéni vélemény, gondolom mások máshogy vannak ezekkel a dolgokkal, így senkit sem megbántani akartam)

2021. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!