Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszenek a kopasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a kopasz szakállas férfiak a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Lehet a legtöbb nőnek ők tetszenek, nekem viszont egyáltalán nem. Mindig is a hajas, nem szakállas férfiakat tartottam vonzónak.
2021. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudod hogy a legtöbb nőnek az jön be? van másik véglet is. Nem csak fekete és fehér a világ.

Amúgy nincs értelme a miérteket keresni. Ha te nem vagy olyan, magadon nem tetszik akkor mit számít az hogy nekik ez miért jön be? te neked tetszik ahogy kinézel?


Én próbáltam régebben hosszú hajat, szakállal, anélkül de nekem a rövid haj és a szakáll jön be magamon. Ez van, ilyen vagyok, magamnak így tetszem, ha jó jó, ha nem az is rendben van, nem fog összetörni a világ, sokan vagyunk a földön. :)

2021. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
szerintem is! kimondottan csúnya az ilyen
2021. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon nem tetszenek.
2021. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nők többsége inkább a hajas pasikat szereti.
2021. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

A hajas a menő.


N25

2021. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Gusztustalanok a kopasz pasik,a szakáll is elég trágya,csak a borosta néz ki jól.
2021. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
És akinek nincs? Nem azért mert borotválja, hanem mert kopasz? Az már labdába se rúghat?
2021. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem csak a dagi, kopasz körszakállasok, vagy borostások tetszenek. A nagyobb szakáll taszít.
2021. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a hosszú hajú férfiak jönnek be, arcszőrzet tekintetében rugalmas vagyok.
2021. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!