Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszenek ezek a külső dolgok a nőkön?

Figyelt kérdés

Hosszú műköröm, műszempilla, póthaj, botoxolt száj.

Szinte mindenhol azt látom, hogy az ezeket viselő nők népszerűek, százezres követővel, mintha mindenki őket szeretné.

Egy átlagos (ápolt, nem elhízott, minimálisan sminkelt, nem festett hajú, extrém) természetes nő fel sem tűnik, majdnem szinte felrúgják az utcán.

Lehet, hogy kicsit az irigység kérdezteti ezt velem (a munkám miatt nekem nem lehetnek ilyenek), de milyen érzés beletúrni egy olyan hosszú hajba, ami valójában csak oda van ragasztva és valaki tök idegen (ki tudja, milyen putris valaki) haja volt, az hullik a lakásban szerteszét, vagy amikor azokkal a hegyes kapákkal akar a nő megfogni valamit és olyan furán állnak az ujjai... vagy ha csak elmentek közösen szaunázni és hullanak a műszempillák/vakolat?

Kíváncsi vagyok, hogy ez így miért vonzó, mi tetszik benne, miért követik az ilyen nőket.



szept. 1. 13:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

"Szinte mindenhol azt látom, hogy az ezeket viselő nők népszerűek, százezres követővel, mintha mindenki őket szeretné"



Fotokon jol mutat 2D-ben, de eloben, pfffff.....



40F incel

szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Angelina Jolie-t hozzátok fel konkrétan az étvágyam elmegy attól a nőtől. Jóhogy mi férfiak nem vagyunk egyformák.
szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint egy ócska baromság, lejárt lemez.


Ezek műpics**ák akik max kirakatba valók.


És a közösségi oldalak miatt hiszik azt egyes nők, hogy ez kell a pasiknak.

szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem tetszettek a műnők, én is amiatt nézem meg néha, mert csodálkozom hogy ebben mi a jó.

Nagyon szeretem ha egy nő természetes. Sosem igényeltem a mű dolgokat. Nem tudom a kérdező szerint ki az a mindenki akinek ez tetszik. Nem kell magad kevesebbnek érezni. Ha olyan vagy amilyennek leírtad, akkor biztos vonzó és csinos lehetsz. És legfőképpen elég. :) Ne gondold túl a dolgokat. Nem mindenkinek tetszenek a művi dolgok... sőt. Vagy akkor nézz körbe az utcákon, hogy sok átlagos nőnek, vagy átlag alattinak van barátja. Nem ezen múlik.

szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
A jó isten mentsen meg az ilyenektől. Sok ilyen nőnek nevezett valami van a munkahelyemen de inkább elrettentenek mint vonzanak. Semmi kisugárzásuk. Semmi nőiesség nincs bennük. Csak festmények
szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hogy tetszenek-e?

Egyenesen taszítóak.

szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Totál nem.
szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nem hogy nem tetszenek, hanem kizáró tényezők.

F

szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!