Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi viselkedés, lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi viselkedés, lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Robogóval vitt haza, fogtam a derekát vagyis a hasát ugye mert ott érte át a kezem, kicsit gyorsabban mentünk és picit erősebben fogtam, megfogta a kezem és végigsimította lassan, jelenthet ez valamit? Vagy lehet akár baráti is?


26/N



júl. 11. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem csak baráti közeledés.
júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez nyilván nem baráti gesztus🤣
júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is ez kicsit több
júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy baráti lett volna.
júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy csak meg akart nyugtatni. Én nem szaladnék előre. Ha elkezdtél volna sikítani, vagy össze-vissza mocorogni mellette akkor történhetett volna baleset is. Ha nem randiztatok akkor meg aztán pláne nem vonnék le messze menő következéseket.
júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos én sem hiszem hogyha nem adta jelét annak, hogy az esete vagy, nem történt flört, egyetlenegy "véletlen" érintés.

Azért igaz hogyha gyorsabban ment és te megijedtél, jelezted azzal, hogy megszorítottad akkor lehet nem tudott rendesen oda figyelni az útra.

júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok


Nem tudom miért lettem lepontozva, de akkor se gondolom, hogy 100%, kizárt, hogy nem barátilag közeledett hozzád. Ha nem ültettek volna a motoron és aztán simogatott volna az már másabb lenne, de valszeg nem akart balesetet szenvedni mert beijedtél (én is féltem volna). Mást nem említettél. Szóval nem akarok inkább reményt ébreszteni benned mint a többi válaszoló...

júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam, köszönöm, igen elég bizonytalan vagyok, az idő eldönti, mert félreérthető számomra, volt több olyan pillanat amikor a nap folyamán csak úgy óvatosan hozzámért, megsimizte a karomat, sokat nézett, de nem akarom beleélni magam..
júl. 11. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mert a sok hülye arra élvezkedik ha lepontozhatja akivel nem ért egyet. Én felpontoztalak, hasznos volt a válaszod és eredetileg erre találták ki a pontozást.

#8

Szerintem ne agyalj rajta, úgyis hamar ki fog derülni mik a szándékai. :)

júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Nem akarsz egy kicsit bővebb információkat nyújtani? Első randi volt, vagy kimozdult veled? Régebb óta ismered és barátok vagytok? Mert ha randiztatok akkor miért tekintene rád barátként? Nem tudom, hogy biztosan tetszel-e neki (lehet még ő maga sem :D), de szerintem ha randira hívott csak valamennyire a zsánere vagy. De az még akkor sem tuti jel arra, hogy lesz ebből több és nem hiszem, hogy kéne reményt ébreszteni magadban a motoros kézsimi miatt. Az idő eldönti mint írta a #9.

(Persze ha túl jutnék maximum 5 randin és még akkor sem tudná, hogy mit akar nem ismerkednék vele tovább.)

júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!