Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem nála vagy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála vagy mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Járok egy tanfolyamra! Igazából főiskolán is hasonló szakra jártam csak nem fejeztem be,dolgoztam is ilyesmit,szóval tényleg jó vagyok benne. Van messenger csoport ott is aktív vagyok.

Adott egy család 3 lány jár a tanfolyamra, főleg 2 jelenléti oktatásra, néha online vannak csak, a harmadiknak ütközik egy másik tanfolyammal(ő a lényeg). A harmadik lány legyen Á

Á is én is fent vagyunk társkeresőn, bár Á trükkös képpel.

Nyomtam rá egy szívet ő is rám. Írta,hogy csoport társak vagyunk amúgy... és elkezdtünk beszélgetni,bár nagyon ritkán írt,gondoltam elfoglalt.

Egyszer feltettem egy kérdést amire fura választ kaptam,hogy ő komolyan beszélget valakivel,még nem tudja mi lesz belőle.(valakitbnagyon nem magamra értettem) vagy igaz vagy így akar ...

Okés buktam gonndoltam és esélytelenek nyugalmával beszélgettem vele tovább. Tegnap és ma találkoztunk jött órára, mindenkép mellém akart űlni. Ma gyakorlat/gépbutató volt. Mellettem kószált kérdezett(néha olyanokat hogy.....mintha direkt adná alám a lovat hogy játszhassam az okos pasit). Messengeren is kicsit többet beszélgettünk délután. Van esélyem? Barátzóna? Vagy barát zóna is csak azért hogy tanulásban segítsek??



2022. nov. 19. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

Hívd el egy sétára, beszélgess vele.

Ha sikeres volt a séta, hívd el meginni valamit, aztán ebből már csak látod.

2022. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha azt mondanátok konkrétan kérdezzek rá. Igen egyszerű lenne.

Mostanában rossz tapasztalatom van,exemmel is(vagy kivétel pont) szakítás után amíg csak jól éreztük egymást addig ment a barátság extrákkal mikor rákérdeztem elkezdett falat húzni.

2022. nov. 19. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelenben élj, hívd el egy kávéra, a többi kialakul!
2022. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült el hívni?
2022. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 még nem. Sosem sikerűl normálisan beszélgetni messengeren...orak mulva válaszol. Jobb volna pár mondatos hangolódás és ugy randi
2022. nov. 21. 14:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugy randira hívás*
2022. nov. 21. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!