Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelem az gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem az gyakorlatilag külső iránt szexuális vonzódás túlcsordulása?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolat azzal indul, hogy egymásra ráizgulnak, nedvesednek, merevednek stb.

Sokszor már az első együttlét után szerelmesek, vagy pusztán néhány nap után. Nyilván ennyi idő alatt nem lehet megismerni egy embert így csakis a külsejébe szeret bele egyik a másiknak.

Ha ez így van, akkor a szerelem az csupán túlcsorduló szexuális vágy?


tegnap 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig erre nem gondoltam ilyen megvilágításból.

De végülis, így is lehet hívni szerintem igen.

tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Ha jól emlékszem, úgy olvastam, hogy pl. egy férfi valami 0,7 másodperc alatt eldönti, hogy kell-e neki a nő. Ezzel szemben jönnek itt a "széplelkek", hogy nem a külsőn múlik... Pedig de, nagyon is, a kapcsolat létrejötte is, és a fennmaradásában is elég nagy szerepet játszik.

tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak útközben belevetítesz mindent a belsejébe is.
tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Inkább fordítva. Belső iránti elragadtatás túlcsordulásából lesz a szexuális vágy.

Máskülönben nem tudom, mitől, az emberi test nagyon csúnya, gusztustalan.:))

tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

"Minden kapcsolat azzal indul, hogy egymásra ráizgulnak, nedvesednek, merevednek stb."

Nekem ez beleszeretés UTÁN jön.

tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

A szerelem egy olyan folyamat, amit kb. 12 hormon irányít, és megváltozott tudatállapotot is jelent.

Tényleg elég sok múlik a külsőn, különösen a nőnél, akin ugye így látszik, hogy mennyire képes a szülésre.

tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a szerelem ennél több.


Amikor vmennyire megismered a másikat éa beleszeretsz magába az emberbe a tulajdonságai miatt.


A fent említett dolog sztem csak a túlfűtött vonzalom.

tegnap 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Együtt jár a kettő. Azért az az igazi, ha a személyisége, megjelenése kap el, és rájössz, hogy a teste is kéne. Onnantól én nem tudom szétválasztani a kettőt.

A vonzalomnál nem annyira fontos a belső, nyilván ne legyen elviselhetetlen, de annyira nem érdekes. Hideg fejjel odavagy érte és kész.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül gondolnám, igen mikor szerelmes vagy őrülten kívánod a másikat, de ezen belül sok olyan dolog van amit a szerelemhez kötök. Nem csak a szexről szòl, vele jár.
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!