Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasítás után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítás után érdemes keresnem újra?

Figyelt kérdés

Egy hete zárult le egy másfél hónapos ismerkedésem. Jól indult,sokat beszélgettünk. Sajnos eleinte nem tudtunk találkozni, összesen 6 randink volt a másfél hónap alatt. Csók, ölelés volt, de nem feküdtünk le egymással.


Arra hivatkozva, hogy nincs szikra közöttünk lezárta az ismerkedést.


Azt mondta, hogy hiányozni fogok neki, de nagyon baráti az ismerkedés, hiányzik valami plusz.


Hiányzik nagyon, talán el kellene engednem.


Én vagyok a nő, 31 éves, Ő pedig 40


Ciki ide kiirni ennyi idősen egy ilyen jellegű kérdést, de megteszem..


Keressem? vagy inkább engedjem el, hiszen egy nőnek legyen tartása..?



#ismerkedés #Elutasítás után keresni
tegnapelőtt 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meglepő, hogy ennyi idősen 6 randi, gondolom online is rengeteget beszéltetek, mégis korainak érezted a szexet, egyáltalán nem viszonoztad, miközben ő már egyértelműen jelzett a 4. randin.


Nos vagy érezted, hogy valami nem kerek, nem ér rá mindig találkozni (azaz más nő, nők is képben lehet), ezért óvatosságból vártál.


Második eset amit el tudok képzelni, hogy még szűz vagy, ezért vársz sokáig, amiről ő nem tudott, ezért lezárta gondolván kéreted magad.


Harmadik eset, nem találtad vonzónak, lehet mellette másokkal is ismerkedtél, esetleg játszottad az elérhetetlent, hogy teperjen. Most, hogy lezárta pedig bántja az egód.


Első esetben szerintem jobb elengedni, második esetben beszélhetsz vele erről, hogy ezért neked tovább tart megnyílni. Harmadik esetben pedig ha akarsz valamit, nyeld le az egód és fokuszalj egy férfire, ne csak várd a sült galambot.

tegnap 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Magadat tedd rendbe. Eleve az sem normális, hogy így naplózod a találkozókat. Huszonévesen tizenX évvel ezelőtt második találkozón már a pasinál aludtam...illetve nem aludtam. Egy héttel később össze is költöztünk. És tart azóta is. Megvolt a szikra mindkettőnknél, és megéltük a pillanatokat. Láthatóan nálad nincs egy szemernyi szikra se, így teljesen felesleges futnod utána.

30 éves felnőtt nőként ne játszmázzál ismerkedéskor (meg úgy alapból semmikor se). Ha van szikra (az az első találkozón már teljesen egyértelmű), akkor élni kell a lehetőséggel.

Menj önismereti tréningre, fejleszd magad, tudd, hogy milyen partnert akarsz találni, és ha összesodor az élet valaki olyannal, akinél érzed, hogy igen, ezt kerestem, akkor élj a lehetőséggel.

tegnap 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23%

Ne papákkal kavarj dikk 😂

5 év aztán impotencia miatt keresed a másikat.

tegnap 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!