Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az embernek felkészíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az embernek felkészíteni magát az elutasításra is?

Figyelt kérdés
Kiszemeltem magamnak valakit képzésen, ma akartam vele beszélgetésbe elegyedni szünet alatt csak hamarabb hazament. Nem élem bele magam, ha nem kíváncsi rám elfogadom még ha kellemetlen is. Érdemes a lehetséges végkimeneteleket észben tartani? 23f
2023. szept. 21. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell komolyan venni. Nem vizsgázni mész.

Megpróbáltad bejött/nem jött be, es mész tovabb.

Amikor a jarni tanulo gyerek is elesik felall es megy tovabb.

2023. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meddig tart a képzés? Mert ha még 2 évig, akkor azt érdemes észben tartani, hogy nemleges válasz esetén is igen sokáig fogjátok látni egymást.


Ha viszont örömmel fogadja a közeledésedet, akkor már nem kell ezen agyalni.

2023. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.5 évig, valószínűleg ő fogtechnikusként van ott mert össze vagyunk mi gyógymasszőrök vonva az ápolókkal és a fogászokkal. Igazából eddig kifejezéstelen arcot láttam csak tőle, de nem kifejezettem felém hanem csak úgy.
2023. szept. 21. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2023. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első néhány szarul esik. Utána mindegy
2023. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább egyszerűen legyél csak laza.
2023. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tikkjeim miatt vagyok kissé gátlásos, de jobban zavarna ha meg sem próbálom. Ha valaki eléggé megszeret valószínűleg elfogad minden hibámmal együtt, legalábbis barátságokban így ment eddig..
2023. szept. 21. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes
2023. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!