Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasítás után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítás után érdemes keresnem újra?

Figyelt kérdés

Egy hete zárult le egy másfél hónapos ismerkedésem. Jól indult,sokat beszélgettünk. Sajnos eleinte nem tudtunk találkozni, összesen 6 randink volt a másfél hónap alatt. Csók, ölelés volt, de nem feküdtünk le egymással.


Arra hivatkozva, hogy nincs szikra közöttünk lezárta az ismerkedést.


Azt mondta, hogy hiányozni fogok neki, de nagyon baráti az ismerkedés, hiányzik valami plusz.


Hiányzik nagyon, talán el kellene engednem.


Én vagyok a nő, 31 éves, Ő pedig 40


Ciki ide kiirni ennyi idősen egy ilyen jellegű kérdést, de megteszem..


Keressem? vagy inkább engedjem el, hiszen egy nőnek legyen tartása..?



#ismerkedés #Elutasítás után keresni
tegnap 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy nő mondja egy pasinak akkor felesleges tovább erőltetnie.

Ha egy pasi akkor az azért van mert vagy nem tudta 6 randiból megdugni és feladata, vagy már más csaj jött be a képbe és inkább arra akar koncentrálni.

tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés arra való, hogy eldöntsük, akarunk-e folytatást. Ő "lezárta az ismerkedést", tehát nemet mondott a továbbiakra. Ezt el kell fogadnod.
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 tök nem erről van szó szerintem. 40 évesen, van annyi tapasztalata, hogy tudja, hogy random dugásból csak megbántódás lesz. És szerintem nem akarja csak úgy megdugni, ha nincs semmi ezért, mert nem éri meg, hogy megbántsa aztán.


Kérdező engedd ezt el.

tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Talán amiatt motoszkált a fejemben, hogy mi lenne, ha írnék neki , mert úgy fogalmazott elköszönés előtt , hogy hagyjuk az ismerkedést és meglátja, hogy hiányozni fogok-e neki..


De nyilván ez sem jelent semmit.. ha erdekelném, akkor már keresett volna 😢

tegnap 23:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 aki csak dugni akar és a csillagokat is leígéri azt nem érdekli megbántódik-e a másik fél vagy sem. Ezzel együtt ha komolyabban is gondolta nem csak alkalmi dugásnak, azért 1.5 hónap és 6 találkozás szex nélkül már bocsánat de tinitempó. Úgy vette a pasi, hogy ebből nem lesz amúgy sem semmi.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 a pasi sem kezdeményezett többet, ha jól értem. Nekem is van ilyen, amikor szeretném, ha lenne vonzalom, de igazából csak barátkozás. És ha ezt tovább vittem csak a baj lett belőle. Szóval én is simán kiszállok ezekből. (ha nem vagyok részeg :D)
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A harmadik alkalommal kezdeményezett, de én nem éreztem, hogy szeretném.. Kis időre szükségem lett volna még, legalább egy találkozó. Lehet, hogy ez kiabrandito volt számára.. Nem tudom. Úgy éreztem, hogy nagyon vonzódik hozzám.
ma 00:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, a negyedik találkozón.. Később viszont nem kezdeményezte
ma 00:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

31 éves nőként ne fuss már egy férfi után.

Engedd el, ha egy férfi akar akkor tesz érted, nem elutasít.

ma 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
#8 kezdeményezte volna, de azt látta az 5., 6. randin is hogy még nem állsz készen. Nem várt tovább. Nem tinifiúval randiztál, hanem egy érett, 40 éves pasival. Azt gondolta a 20. randi után sem lesz semmi, akkor mire várjon?
ma 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!