Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy hónapja írogatok egy nővel. Társkeresőn ismerkedtünk meg.


Eleinte egész jól ment a dolog, bármit kérdeztem hosszú üzeneteket írt. Mesélt a napjáról, meg úgy mindenről. Szóval olyan egy hét után elmondtam neki, hogy többet szeretnék tőle, amin valamiért meglepődött, azt mondta, hogy nem ígérhet semmit.


Mondtam nem is kell, csak jó ha tisztában van a szándékaimmal.


Azóta felületet váltottunk, naponta beszélgetünk ellenben van valami ami zavar: 0 visszajelzést kapok.


Ha bókolok annyit ír, hogy "ok" vagy teljesen figyelmen kívül hagyja. Ha találkozni akarok, azt mondja, hogy "majd". Konkrétan úgy érzem, mintha egy chatbottal beszélnék.


Szóvá tettem ezt a tegnap és úgy érzem kiborult.


Hogy ő nem szokott flörtölni. Hogy az "ok" egy normális válasz és én túlgondolom.

Az, hogy nem mutat érzelmeket, nem viccelődik, nem jelez vissza, az a személyiségének a része.

Majd azt mondta, hogy a visszajelzésekért meg kell dolgoznom, az exe is 3 hónapig udvarolt neki, míg egyáltalán találkoztak.

Azt is hozzám vágta, hogy a bókjaim átlagosak, mert már hallotta őket és hogy "női vibe" érzetét keltem, amiért valamilyen visszajelzést szeretnék, hiszen egy férfi magabiztos és összeszedett.


Nekem nincs bajom azzal, ha x ideig kell udvarolni, de az, hogy a legtöbb amit egy kedvességre, bókra, bármire kapok az egy "ok", vagy csak figyelmen kívül hagyja, az furcsa.

Teljesen hivatalos hangvételű a beszélgetés és semmit nem mond el arról, hogy bejövök-e neki, akarja-e egyáltalán ezt folytatni, vagy mi van.


Tudom, hogy rengeteg nő csak unalomból van fenn, hogy legyen ki szórakoztassa őket és nekem se kedvem, se időm arra, hogy 3 hónapot írogassak valakivel, aki "talán" vagy "valamikor" találkozik velem. Ezért szeretnék visszajelzést tőle.


Tényleg én reagálom túl?

Mindketten 25 évesek vagyunk.



szept. 17. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Na látod ez a baj. Most is csak próbálsz visszaszövegelni ahelyett, hogy fogadnád és magadban feldolgoznád szó nélkül a kritikát és az egyéb gondolatokat, nem pedig foggal-körömmel ragaszkodni a saját elképzeléseidhez. Ha ennyire ragaszkodsz azokhoz, akkor a kérdést is felesleges volt feltenned, mert eleve halálra van ítélve minden egyéb hozzászólás.
szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11 melyik kritikát nem fogadtam el?


Mihez ragaszkodom? Csak feltettem pár kérdést.

szept. 17. 13:04
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha társkeresőn ismerted meg és azt mondja nem igérhet semmit, akkor dobd a francba.

Társkeresőn két opció van:

1. Nem szimpatikus pár nap chat alapján (max 2 hét nálam), ezért elköszönök

2. Találkozom vele, és az első randi alapján eldöntöm, hogy akarok-e még találkozni, vagy elköszönök.


Hetekig írni úgy, hogy ő nem akar találkozni veled az a processz végét jelenti. Köszönj el, engedd el.

szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 rendben, köszönöm!
szept. 17. 13:23
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Időt??? De hát nem is találkoztatok!! Mit kér időt, röhej.
szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
48%
5-ös okfejtése hibátlan.
szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Eltekintve attól, hogy nem a kérdésre válaszol.
szept. 18. 18:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Ő nem akar veled semmit.
szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18 igen, valószínű.

Köszönöm!

szept. 21. 01:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!