Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy hónapja írogatok egy nővel. Társkeresőn ismerkedtünk meg.


Eleinte egész jól ment a dolog, bármit kérdeztem hosszú üzeneteket írt. Mesélt a napjáról, meg úgy mindenről. Szóval olyan egy hét után elmondtam neki, hogy többet szeretnék tőle, amin valamiért meglepődött, azt mondta, hogy nem ígérhet semmit.


Mondtam nem is kell, csak jó ha tisztában van a szándékaimmal.


Azóta felületet váltottunk, naponta beszélgetünk ellenben van valami ami zavar: 0 visszajelzést kapok.


Ha bókolok annyit ír, hogy "ok" vagy teljesen figyelmen kívül hagyja. Ha találkozni akarok, azt mondja, hogy "majd". Konkrétan úgy érzem, mintha egy chatbottal beszélnék.


Szóvá tettem ezt a tegnap és úgy érzem kiborult.


Hogy ő nem szokott flörtölni. Hogy az "ok" egy normális válasz és én túlgondolom.

Az, hogy nem mutat érzelmeket, nem viccelődik, nem jelez vissza, az a személyiségének a része.

Majd azt mondta, hogy a visszajelzésekért meg kell dolgoznom, az exe is 3 hónapig udvarolt neki, míg egyáltalán találkoztak.

Azt is hozzám vágta, hogy a bókjaim átlagosak, mert már hallotta őket és hogy "női vibe" érzetét keltem, amiért valamilyen visszajelzést szeretnék, hiszen egy férfi magabiztos és összeszedett.


Nekem nincs bajom azzal, ha x ideig kell udvarolni, de az, hogy a legtöbb amit egy kedvességre, bókra, bármire kapok az egy "ok", vagy csak figyelmen kívül hagyja, az furcsa.

Teljesen hivatalos hangvételű a beszélgetés és semmit nem mond el arról, hogy bejövök-e neki, akarja-e egyáltalán ezt folytatni, vagy mi van.


Tudom, hogy rengeteg nő csak unalomból van fenn, hogy legyen ki szórakoztassa őket és nekem se kedvem, se időm arra, hogy 3 hónapot írogassak valakivel, aki "talán" vagy "valamikor" találkozik velem. Ezért szeretnék visszajelzést tőle.


Tényleg én reagálom túl?

Mindketten 25 évesek vagyunk.



szept. 17. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Lehet van fiúja.

Csak szórakozik.

Közben új irogató pasit talált

szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Hat nekem mar ott felresiklik a sztori, hogy tarskereson ismerkedtetek meg es meglepodott, amikor elmondtad neki, hogy te ismerkednel vele, mint novel.

Na ez ket ok miatt lehet:

Vagy eszmeletlenul buta vagy csak annak tetteti magat. Teljesen egyertelmu, hogy nem vagy szamara erdekes. Az elso par napban mibdenkivel kb jol el lehet beszelgetni, mert joforman csak magarol beszel ilyenkor az ember. Ha erdekelned, nem azt mondana, hogy majd talalkoztok, hanem ugrana a lehetosegre. Engedd el ezt a csaj szerintem, nagyon nem igy viselkedik azzal az ember, aki szimpatikus neki.


25N

szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 ha van, akkor viszont mi értelme, hogy velem vesztegeti az idejét?


Én is erre gyanakszom.


Az is meglehet.


#2 lehet, hogy a női oldal más, de saját tapasztalatból mondom, a legtöbben nem azért vannak fenn társkeresőn, hogy társat találjanak. Az egyezéseim több mint fele ilyen "gondoltam megnézem milyen ez az app", "csak unatkoztam", "gondoltam beszélek új emberekkel" típusok. Unatkoznak vagy csak kíváncsiak, de nem akarnak semmit.


Erre jön rá a másik fele, akik kalandot, szex partnert vagy egyéjszakást keresnek. És nagyon kis részük akar tényleg kapcsolatot.


Ez miatt szoktam az elején elmondani, hogy miért vagyok itt és mit akarok.


Szóval én nem lepődtem meg rajta :))


Egyetértek, hogy valószínűleg nem érdeklem, más különben még ha váratna is, legalább írásban érdeklődő lenne. Nagyon nem értem mi van.

szept. 17. 10:03
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem veled van a baj.

Szerintem hanyagold egy ideig és meglátod mit reagál.

Ha semmit akkor ez eldőlt.

szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
El kell felejteni ezt az egy hónapos online ismerkedést. A társkereső különösen impulzív dolog, a gyors ingerek a fontosak, nem lehet hónapokon keresztül egy levelezőpartnerrel fenntartani az érdeklődést, nem vagy te lovagköltő. Egy-két chatelés után szépen el kell hívni, 3-6 napon belül legyen egy személyes találkozó. Semmi extra, egy kávé, egy fröccs, amit 1,5-2 órában le lehet tudni, ha nem megy a dolog. Előtte azért hirtelen a dolog, nem tudtok pár közös témát sem találni, utána meg úgy ráuntok egymásra mint annak a rendje. Ráadásul képzeld el, hogy felépítetek egymásról egy idealizált képet (mert ez történik), aztán személyesen a legfontosabb dolgokban - mozdulatok, gesztusok, hangszín, nevetés, stb. - nem rezonáltok. Kuka az egész 5 perc alatt, hiába csevegtetek el nagyszerűen.
szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem búcsúzz el tőle inkább. Nagyon úgy tűnik, hogy nem vagy az esete és egyedül tartalékként tekint rád ha mással nem tud kapcsolatban kikötni...
szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Királylány. Írogatna a franc 3 hónapig, nőként mondom. Max. 2 hét, de jobb, ha felhív.

Mondd neki, hogy vagy udvarolsz élőben, vagy keressen mást, mert igazi nő kell neked, nem levelezőpartner.

szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

1: Nem írogat pasi és nő vadidegenként anélkül, hogy egyértelmű lenne, hogy mik a szándékok. Mindenki tudja, hogy mire megy ki a dolog, nem kell kijelenteni, nem kell szándékot tisztázni. Gagyi az egész.

2: Mi a tökömért írogatsz heteken, hónapokon át? Én max egy héten belül, de inkább 2-3 napon belül találkára viszem a dolgot. Semmi értelme húzni, halasztani, mert annál jobban elvész az érdeklődése feléd. Amúgy is a szart lehet annyit írogatni, ami nem megy át az unalmasba? Hagyjuk már.

3: Nem így kell udvarolni, bókolni, túlzásba viszed. Karizmatikusnak, lazának, pimasznak kell lenni. Egyik csajt se érdekli az, amit már 1000x hallott az összes pasitól.


Szarul csinálod.

szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy meg attól, hogy valaki azt mondja, hogy csak azért van fenn egy oldalon, mert kíváncsi és nézelődik, elhiheted, hogy ha olyan emberbe fut bele, aki normálisan be tudja fűzni, annak akkor se fog tudni ellenállni.
szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#4 rendben, úgy lesz.


#5 ki mondta, hogy nem hívtam el?


#6 valószínűleg ez van.


#7 azzal védekezik, hogy ő időt kért és én ezt nem tartom tiszteletben.


#8 ha számodra egyértelműek a szandékok, el tudnád mondani, hogy nekem és neki mik a szándékai? Mellesleg miért gondolod, hogy én húzom?


#9 ha valaki nem tudja mit akar, annak semmi nem lesz jó. Nekem meg nincs türelmem megfejteni más álmát.

szept. 17. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!