Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Légyszíves, csak azok írjanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszíves, csak azok írjanak, akik tudnak rá válaszolni, érdekel a megoldás, tényleg; vannak olyan nők, akik teljesen egyéniségek legbelül?

Figyelt kérdés
Vannak egyéni gondolataik, nem más után mennek, kreacionisták, tehát értékesek a fogyasztói társadalomra nézve és ez látszik is rajtuk, bizonyítottan!
2022. jún. 16. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Miért ne lennének?
2022. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, mert szinte esélytelen találkozni velük, nem hogy ismerkedni.
2022. jún. 16. 07:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéniség, ez mit jelent? Mert szerintem az valódibb ember, akinek őszintén tetszik valami mainstream, mint aki eljátssza, hogy neki csak a menőmanó dolgok jönnek be.
2022. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Nejed kell nyitott lenni rájuk hogy megismerd. A megismerés meg egy folyamat


Hozzank jott egy uj kollega enyhen duci es szoke, es buta lusta szinte ugy indultunk hogy utálom

Szép lassan fokozatosan alakult az ki hogy jé olyan válaszai megoldási javaslatai vannak amik elorebb visznek projekteket szabályosan hasznosak, es validi segitség is volt nekem.

Igy kialakult koztunk egyfajta kölcsönösség hogy en is segitek neki, szép lassan igazi csapattársak voltunk.


Még később bajban en vigasztaltam őt, meg forditva.


Nem értettem hogyan lehet párja, de rájöttem hogy közvetlen badátkozós es természetes, azaz nem csak ugy tesz, hanem valoban egy vidám nyitott egyéniség, a tarsasaga nem agyzsibbaszto lefáraszto hanem "elvezetes"


Feltunt hogy egyre több vezeto munkatars jár be hozzánk az irodába, a feladataink szélesednek, egyre több mindent pakolnak ránk, valahogy fellendult a munkahelyi légkör is vele.


Ahogy elment a cegtol kb fél év/év mulva egy jobb helyre, elkezdtek elszivárogni az emberek, máshova tettek át a tárgyalásokat stb, szinte egyedul maradtam a csendes irodában ahogy előtte is voltam.

Valahogy ő vonzza az embereket kollegakat, az Életet.


Nos. Ezzel annyit akartam hogy egy egyéniség szép lassan bontakozik ki, szép lassan lehet meglátni bennük a rációt, szép lassan lehet megtudni kivel is találkoztál.


Engem is elso körökben sokqn elitélnek, mert pár nap vagy elso hetekben semmi nem jon le rolam pl tarskereson szexkapcsolatokra akarnak csak tartani meg ilyenek mert azt sem tudják ki vagyok.


Es megesett már, hogy a nagyszáju á ő csak szexet akar srác, mert ő aztan jobbra balra mindenkivel k.fél könyörgött nekem 1 év múlva hogy én vagyok álmai nője es házasságot szeretne.


Azaz ki kell nyitnod a szemed ahhoz hogy észrevedd magát az egyéniséget az ember mögött, mert ugy nez ki jelenleg csukva van, nem találod nem látod az egyéniségeket magad körül, holott megeshet, hogy pont melletted ül.

2022. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
*a duci csaj kesobb átfestette normalis barnara a haját nem kellett mar neki ez a szőke idiota effekt, barnaként még szebb is.
2022. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

És sirtunk es egymást öleltük át amikor elment a cégnél. Na ez is hogy en megsirassak egy kollegát. Eletemben nem volt még ilyen(akit pláne utáltam is elso körökben)

(4.5.voltam)

2022. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Minden nő ilyen.
2022. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sem olyan férfi, sem pedig olyan nő, aki TELJESEN egyedi.

A tulajdonságunk összességei tesznek minket egyedivé.

Például képzeld el, hogy te szereted a focit és a festészetet. Biztosan nagyon sok olyan embert találnál, aki szintén szereti vagy a focit, vagy a festészetet. Viszont aki mindkettőt szereti, ugyanúgy, mint te, abból már kevesebb lenne.


Minél több érdeklődési kört és tulajdonságokat bevonunk a képletbe, annál egyedibb ember képe rajzolódik ki, de olyan nem lesz, aki teljesen, 100%-ban eltér a társaitól. Hiszen mindig lesznek közös pontok, de ezek jók is, mert rajtuk keresztül lehet kapcsolódni. Ha valaki nagyon különc (és ő sem teljesen egyedi!), akkor már gondjai akadhatnak az ismerkedéssel.

2022. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi mind egyéniségek vagyunk!
2022. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem nem mindenki egyéniség. A többség nem az.


Mindenki egyedi, de ezt nem kéne az egyéniséggel össze keverni.

2022. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!