Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Adott egy pár hónapja lévő kapcsolat, együtt élünk , kicsit többek vagyunk mint barátok viszont egyéb okok miatt nekünk nem lehet hosszú távú kapcsolatunk, nem is ez a cél, elvagyunk amíg elvagyunk. Viszont nekem képbe jött az exem, akivel nem egy nyomós indok miatt váltunk el, és érdeklődik irántam, ami kölcsönös. El akarok költözni pár hét múlva, mert most két malom között őrlödöm. Viszont most akivel élek megyünk pár hét múlva egy hétvégi kiruccanásra, ahol ők találkozhatnak. Nem tudom, hogy bemutassam-e az exemnek, vagy inkább ne. Egyébként tudnak egymásról. Szerintetek jó ötlet vagy nem? Olyan szempontból érdekel, hogy az exemmel esetleg elromlik valami.

2022. máj. 9. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik csajjal se játssz, az a legjobban megoldás.
2022. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Szerintem a kérdező a csaj.
2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnak egymásról, akkor olyan nagy baj már nem lehet. Szerintem ne keresd az alkalmat a bemutatásra, csak ha nagyon olyan a helyzet.
2022. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos a végkimenetel attól függ, hogy milyen nemű vagy. Ha csaj vagy és oda viszed azt a csávót aki dug ahhoz aki régebben dugott akkor ott lesz egy ellentét. Megpróbálnak majd rivalizálni, felülkerekedni a másikon. Ez pedig konfliktushoz fog vezetni. A két csávó habitusától függ, hogy ez a konfliktus erőszakos lesz e vagy simán csak egy verbális szócsata. Ha pedig több eszük van mint egy zsák krumplinak akkor nem is lesz ellentét csak kínos csend, kínos beszélgetés, kínos viccelődés.


Ha pali vagy akkor majdnem ugyan ez lesz a helyzet csak annyi változtatással, hogy az a csaj aki kettejük közül nagyobb önbecsüléssel és büszkeséggel bír majd szépen kioszt téged aztán lelép.


Se a nők, se a férfiak nem szeretik azt ha játszanak velük. Akár melyik nemhez tartozol én nem ajánlanám ezt a kis találkozót kettejük között. En sem örülnék ha az exem bemutatná nekem a szexpartnerét/csávóját. Azonnal elküldeném mindkettőt a f*szba.

2022. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem életképtelen vagy, ha két percig nem bírsz meglenni kapcsolat nélkül. Ha nem nyomos indok miatt szakitottatok, akkor minek mentetek szét? Máskor is simán megtörténhet egy egyszerű kisebb probléma, akkor majd megint szétmentek az exszel és akkor megint keresel valakit aztán ha nem jön be, akkor meg visszatancolsz? Komolyan, én szégyellem már magam az ilyen “nők” miatt…


23N

2022. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, köszönöm a rálátásotokat.

Utolsónak üzenem, hogy nem a kérdésre válaszolt, de köszönöm az intelligens hozzászólását.

2022. máj. 10. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Attól meg, mert nem no vagy, ugyanúgy igaz, amit irtam.

Miért nem tudsz meglenni kapcsolat nélkül? Nem egészséges, hogy egyikből a másikba ugrasz.

2022. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!