Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Légyszíves, csak azok írjanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszíves, csak azok írjanak, akik tudnak rá válaszolni, érdekel a megoldás, tényleg; vannak olyan nők, akik teljesen egyéniségek legbelül?

Figyelt kérdés
Vannak egyéni gondolataik, nem más után mennek, kreacionisták, tehát értékesek a fogyasztói társadalomra nézve és ez látszik is rajtuk, bizonyítottan!
2022. jún. 16. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ismerős a sztori :)

Ahol anno dolgoztam, elment a takarítónő, jött helyette egy fiatal félcigány csaj.

Azt hittem, falnak megyek tőle, idegesített a szimpla jelenléte is.

Aztán úgy alakult, hogy sok időt töltöttünk együtt. Meglepően intelligens csaj volt ahhoz képest, amilyennek tűnt, hihetetlenül jólelkű, rendes, szinte barátnők lettünk, nagyon megkedveltem. Olyan szar volt, mikor elment a cégtől :/


Ez a kérdés meg nagyon degradáló.

Én egy nagyon nehezen megnyíló személyiség vagyok, durván introvertált, és elsőre negatív benyomást szoktam kelteni a távolság-tartásom miatt.

Ez nagyon sok területen akadályoz, ami miatt nem jutok el addig, hogy kibontakozzak, hogy átlagon felüli a kreativitásom, a probléma-megoldó képességem, hogy segítőkész vagyok, spontán, és egyedi gondolkodású.

Hajamra kenhetem, mert szar a kommunikáció-készségem, és az ilyen felszínes emberek nem látnak túl ezen...

2022. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a kreacionista az azt jelenti, hogy abban hisz, hogy a világot, és benne az élőlényeket Isten teremtette, nem pedig evolúció útján jöttek létre.
2022. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!