Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik jo tarskereso oldal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jo tarskereso oldal az ami tenyleg a tarskeresesrol szol?

Figyelt kérdés
31 eves vagyok es nem akarok felesleges koroket
2023. júl. 20. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem akarsz azzal kínlódni, hogy megkedveltesd magadat a másik féllel?
2023. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
rosszlanyok.hu
2023. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azzal nem akarok kinlodni hogy hulyere vegyenek

Ne szemelyeskedjunk, tudom hogy ehhez en is kellek, de akkor is

2023. júl. 20. 21:07
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
#3: és az személyeskedés, ha azt mondom, hogy ezek szerint pocsék emberismerő vagy, és inkább az ebben való minimum alapszintre való felfejlődésre kellene ráfeküdnöd, mielőtt társkeresésbe kezdesz? Az önismeretről nem is szólva (igaz, a kettő amúgy is kéz a kézben jár).
2023. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 elhiszem ha azt mondod hogy nem vagyok tokeletes. Fejtsd ki mit tennel
2023. júl. 20. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

#5: légy szíves, ne adj a számba olyan szavakat, amelyeket soha nem mondtam / írtam / közöltem veled. Ez az "azt mondod hogy nem vagyok tökéletes" a te gondolatod, úgy tálalva, mintha az én állításom lett volna. Nálam a "tökéletes" kifejezés hiányzik a fogalomtáramból, mert számomra alapvetés, hogy ami anyagi formában létezik, legyen akár ember, állat, növény vagy ásvány, az minden lehet, csak tökéletes nem.

Egyébként meg azt tenném, hogy kihúznám a fejemet a s*ggemből, és elkezdeném azt figyelni, hogy milyen a világ körülöttem, a másik ember, ahelyett, mint amit most csinálsz: mint azok a csecsemők, akik egyelőre még nem képesek megkülönböztetni a külvilágot a saját belső világuktól, mert a fejlődésnek olyan fokán állnak (biológiai / neurológiai fejlettségi okokból kifolyólag).

Most őszintén: te mennyire tartod magadat jó / megbízható megfigyelőnek? Különösen, ami az embertársaiddal kapcsolatos megfigyeléseidet illeti.

2023. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sose ertettem annyira az emberekhez hogy jo megfigyelonek tartsam magam. Szoval semennyire.

De a barati kor is kisebb es nem akarok egyedul maradni.


Nem akarok a szadba adni se szavakat, velemenyt kerdeztem csak. Szeretem kimondani ami van, es a nem tokeletest ugy ertettem hogy sokkal jobban kellene az emberek koze beilleszkednem

2023. júl. 20. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Amármelyik, bárhol lehet komolyat is találni. Ez rajtad is múlik, hogy te milyen benyomást teszel, és kell egy adag szerencse is.
2023. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Sose ertettem annyira az emberekhez hogy jo megfigyelonek tartsam magam. Szoval semennyire."


Ezzel burkoltan arra akarsz utalni, hogy nem akarsz energiát fektetni abba, hogy ezt a tulajdonságodat fejleszd (ezt a hiányosságodat orvosold)? Már csak alapszintű pszichés önvédelmi okokból sem lenne haszontalan.


"nem akarok egyedul maradni"


Ezt kapcsolatfüggésnek hívják, és a helyedben a fő céljaim között szerepelne az, hogy leneveljem magamat az ezzel kapcsolatos értelmetlen szorongásról. Nem akarok bunkó meg ünneprontó lenni, de mennyivel jobb az, mikor például egy pár ugyan együtt él, de csak valójában egymás MELLETT élnek? Nem egymásSAL? Te például észrevennéd a kettő közötti különbséget, ha veled történne? Mármint például egy olyan kapcsolat, amelynek az elején egymásSAL vagytok, majd szép fokozatosan kiüresedik a kapcsolat, és egy idő után már csak egymás MELLETT élnétek.


"sokkal jobban kellene az emberek koze beilleszkednem"


Nem, szerintem sokkal hasznosabb lenne, ha inkább képes lennél őszintén kíváncsinak lenni más emberekre, és tudnál velük gördülékeny beszélgetéseket folytatni, akkor is, ha éppen csak hogy megismerkedtél velük, tehát két pillanattal előbb még mondjuk vadidegenek voltatok egymás számára. Mármint hogy minden emberben képes lennél valami számodra érdekeset látni / találni.

2023. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9 erdekes dolgokat mondasz es nagyreszt egyetertek.


Te hogy viselkednel? Mit tennel? Hogy tovabb?

2023. júl. 20. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!