Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan oldal, amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, amelyik működik társkeresési szempontból,40 körülieknek?

Figyelt kérdés
Intelligens, jó egzisztenciával rendelkező férfi vagyok, és olyan oldalt keresek, ahol hasonló társkeresők vannak, 40 éves kor körül. Sajnos a legtöbb oldalon regisztráltakkal még csak beszélgetni sem lehet, mert nem válaszolnak. Lehetséges, hogy túl sok üzenetet kapnak, és azért, vagy egyszerűen már nem aktív felhasználók. Szeretnék beszélgetni, megismerkedni, barátokat szerezni. Az olyan, mint Badoo, és hasonlók, ahol tinik vannak, főleg, komoyltalan számomra. Nem vagyok egy konzervatív, de nem szeretem a vihogást, és a közönséges viselkedést.

2020. febr. 13. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2020. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elittars
2020. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek bármelyik jól működik, a férfiaknak meg mindegyik szenvedés.


Egyébként randivonal, tinder, elittárs, parom, iooo, stb.

2020. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Tudom, a kérdésed nem erre vonatkozik, de miért netes társkeresőn szeretnél ismerkedni?

Hozzád hasonló korú nő vagyok és az a véleményem,hogy ebben a korban inkább a személyes ismerkedés vezet eredményre.

Ha dolgozol, vannak barátaid, munkatársaid, ismerettségi köröd, rajtuk keresztül könnyebben menne hiszen szinte mindenkinek van talonban egy egyedülálló ismerőse.


Az Elittársat fogják bizonyára a legtöbben ajánlani,de erről az oldalról is vegyes véleményeket hallok.

2020. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

# 4/4:


Korábban voltam az Elittárson, lehet újra megpróbálom.

Munkámból adódóan leginkább férfiakkal dolgozom együtt. Meg nem is vagyok olyan konyhában pletykálós, vagy oldalba bökős típus: Hello.


Szeretek értelmes dolgokról beszélgetni, és nem pletykálni, vagy kitárgyalni, hogy ki , mennyit ivott a hétvégén.


Azért Internetes, mert ott tényleg csak azok vannak, vagyis eddig azt hittem, akik komoly kapcsolatot keresnek.

2020. febr. 13. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki talpraesett, szinte bárhol tud ismerkedni. Itt is lehet, lett volna már néhány lehetőségem személyes randira. 36/n
2020. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

# 6/6


Akkor biztosan 180 cm felett vagy, min. sportos, de leginkább kockás a hasad, és van hajad.

2020. febr. 13. 10:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, nőként fura lenne, ha nem lenne hajam. Egyébként el vagyok hízva, nem vagyok jó nő kategória. Mégis találhatnék hozzám hasonló férfit.
2020. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

# 8/8


Bocsánat.

Csak, mert a nők leginkább ezeket a típusúkat keresik.

Akkor biztosan nagyon jó a kisugárzásod. Nem vagyunk egyformák.


Nekem az olyan nők tetszenek, akik nincsenek elszállva maguktól, akkor sem, hogy ha lenne mire. Voltam egy kurzuson, ahol volt egy nő, és amikor bemutatkozott, akkor azzal kezdte, hogy DOKTOR.... azért írtam nagybetűvel, hogy érzékeltessem, hogy úgy megnyomta a szót, ahogy csak lehetettt. Volt egy férfi, aki azt mondta, hogy: János vagyok. Szerényen.

Napközben kiderült, hogy jánosnak 3 olyan végzettsége van, amelyek miatt előtagok kerülnek a neve elé.


Nem tudom érted-e mire gondolok. A nővél égett a ház belül. Azért kellett neki ez, hogy hallja mindenki, hogy ő DOKTOR.


Én nem ilyen vagyok. Nem teszem ki a kocsikulcsot az asztalra az irodában, mert nem érdekel, hogy tudják-e, hogy milyen autóm van. Ha kérdezik megondom. Ha nem kérdezik nem mondom. Ahogy azt sem, hogy milyen lakásom van, vagy, hogy mennyit keresem. Rendben vagyok magammal.


És sokak összekeverik a magabiztosságot a nagyképűséggel. A nagyképűség, amikor valaki puffogtatja, az azt jelenti, hogy ég a ház belül. Nincs rendben magával. Azért mondogatja, hogy jó pasi, mert magáról ezt nem így gondolja. Most komolyan. Attól lesz valaki jó pasi, hogy azt mondja? Ugye, hogy nem.


Van egy mondás: "Hangosabban ordít rólad, aki vagy, mint amit mondasz."

2020. febr. 13. 10:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Én a Randivonalat tudom ajánlani ,nekem bevált.

Elő kell fizetni,másképp nem jó.

31N

2020. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!