Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb ingyenes társkeresési oldal?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Tök mindegy. Nőként és jólépű férfiként mindegyik jó, különben meg olyan mindegy.
2019. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ingyenesek közt nincs jó...

Amúgy Randivonal ,Tinder

2019. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kamu mind.
2019. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A való élet és ez most nem ostoba közhely. A Tindert mondanám a leginkább produktívnak, ha helyes és magas vagy, de ott is elsősorban a húspiaci elvek dominálnak, mint a randivonal és társaihoz hasonló oldalakon. Annyi különbséggel, hogy utóbbiaknál sokkal kisebb és rosszabb a "kínálat", mint a Tinderen. Ezért is írtam, hogy az a legproduktívabb.


Na de visszatérve a való életre... gondolj bele: Mondjuk egy 176 centis, aputestű 30-as villanyszerelő pasiként hol van nagyobb esélyed párt találni? 2 opció:


1.: Tinder és társai: Hemzsegnek a vékony, csinos, egyetemista instás csajoktól, maguktól elszállt diplomás, úrinős, álomkergető sznob felszínes nőszemélyektől, akik a profiljukon elsőként adnak meg olyan kritériumokat, mint "+180 alattiak kíméljenek", "tapasztalt/érett és önálló partner az ideálom" (vagyis legyen pénzes és legyen addigra egy tucat exbarátnője igazolva, hogy tökéletes az ágyban). Ja és ehhez vedd hozzá a konkurenciát is, akik az ilyen oldalakra mindig úgy odarajzanak, mint döglegyek a friss sz***a. És a fenti paraméterekkel esélyed se lesz a kínálat körében.


2.: A való élet: Eljársz programokra, rendezvényekre, rokonokkal ide-oda, megismerkedsz új emberekkel, ezerféle arccal, ezerféle személyiséggel és nem egy futószalagon gyártott felszínes fajjal, mint ami a Tinderen található. Egyházi közösségek, könyvtárak, kiállítások, túrázós/autós/síkfutós/állatbarát/nyelvtanulós stb. közösségek. Nincs akkora koncentrált konkurencia (sőt legtöbbször egyáltalán nincs) ilyen helyeken, de legalább a közösségkovácsoló tényező (közös érdeklődés és hobbi) sokkal nagyobb hangsúllyal bír, mint az üres és sablonos, felszínes online térben. Ne mond, hogy ezzel a módszerrel nincs nagyobb esélyed találni egy teljesen hozzád illő, teljesen átlagos és vállalható lányt, akinél lehet is a későbbiekben esélyed? Ha megismerkedsz egy túrázós közösségben egy csajjal az baromira nem azt fogja észrevenni, hogy nem vagy 180 cm (hanem csak 176), nem vagy izmos alkatú és diplomás, hanem hogy érdekel a túrázás és szívesen beszélget veled. Ha pedig később erősebb lesz a kapcsolat, kompromisszumkészebb lesz és sokkal több esélyed lesz vele összejönnöd, mintha random társkeresőn ráírtál volna és megalapozatlanul kialakult volna benne egy kép rólad, amire nincs ráhatásod és az online térben nem tudod bebizonyítani, hogy valójában te teljesen más vagy, mint az első benyomás.

2019. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Senki nem olyan hülye, hogy ingyenes társkereső oldalt csináljon meg és tartson fenn nem kevés pénzért, hiába íródik ki 2-3 naponta min. egy ugyanilyen kérdés. Fizessétek ki azt a kemény havi 2-3 ezer Ft-ot egy fizetős oldalon, ha komolyan gondoljátok a társkeresést.


A másodikkal egyetértek, a való élet a legjobb, bár 30 körüli férfiként általában azt tapasztalom a felsorolt rendezvényeken, hogy vagy nincsenek korombeli nők vagy a többségük már kapcsolatban van/házas.

2019. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

> Fizessétek ki azt a kemény havi 2-3 ezer Ft-ot egy fizetős oldalon, ha komolyan gondoljátok a társkeresést.

Semmin nem fog változtatni. Tapasztalat. Több társkeresőn is prémium/gold/stb. tag voltam, ugyanúgy a szuper helyes pasik viszik a nők 90%-át.

2019. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül is áll, amit az ingyenességről írtam. Akkor marad a való élet.
2019. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
Szinte kivétel nélkül mind sz_r.Fizess ilyen olyan prémium szolgáltatásokért társkeresőn csak azért,hogy megnézhessed más adatlapját,plusz tudj levelet is küldeni a neked tetsző adott hölgynek,aki lehet kap naponta 30 üzenetet,amire nem biztos,hogy pont te kapsz választ is vissza tőle.Arról nem is beszélve mennyi kamu,vagy inaktív adatlap van fent ilyen oldalakon.Egyik társkereső oldalon volt is ebből kisebb probléma,mikor egy srác kiderítette,hogy sok kamu női adatlap volt található ott külföldi női képekkel regisztrálva.Továbbá társkeresőkön férfitöbblet van túlságosan,akármelyiket nézitek.Így igazán a nők tudnak ott válogatni jobban.De ettől függetlenül társkeresőn is belehet csajozni,nem tagadom,nekem párszor sikerült ez,de az a helyzet,hogy élőben sokkal nagyobb esély van arra,hogy becsajozz.Ez a netes társkeresés nagyjából 10-12 évvel ezelőtt volt nagyon menő.Ma már kicsit lejárt lemez ez.Aki csak arra támaszkodik,annak kevés esélye van arra,hogy ott találjon komoly kapcsolatra barátnőt.
2019. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, 30as és én azt érzem hogy a való életben nehéz ismerkedni az én koromban. Könnyebb egy oldalon ahol nagy eséllyel egyedülálló a többség.

A Badoot próbáltam, de nem jött be, 2 nap alatt kaptam vagy 50 üzenetet olyan férfiaktól, akik vagy 200 km-re voltak tőlem, esélyem se volt nézelődni, gyorsan töröltem is magam onnan.

A Tinder vált be jobban, az exbarátomat is ott ismertem meg.

2019. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
Kinek mi,viszont én 31 éves férfiként nem Tinderezek.Annyira nem érdekel.Arról is hallottam már jót és rosszat is egyaránt.
2019. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!